Ринок будматеріалів недавно поповнився новим видом акрилового лакофарбового матеріалу – гумовою фарбою. Вона еластична, відсутнє лущення і розтріскування. Матеріал після нанесення м’який, теплий, приємний на дотик. Покриття матово-гладке, повністю ізолює всі тріщинки.

Використовується цей будматеріал для зовнішніх і внутрішніх робіт. Гумової фарбою можна покривати покрівлю будинків, басейни, ванні, душові, туалети. Так як після нанесення утворюється неслизька зносостійка поверхня, то її можна застосовувати на кортах для тенісу, доріжках для бігу. Можна використовувати цей розчин для покриття фасадів, фарбування парканів, тому що він не втрачає свого кольору від впливу ультрафіолетових променів.

Його потрібно наносити в 2-3 тонких шару, щоб воно могло довго служити. Використовувати цей склад можна в якості гідроізоляційного шару, який абсолютно не пропускає воду, але при цьому «дихає».

Нова гумова фарба економічна і універсальна, її можна використовувати на поверхнях з деревини та металу, коли необхідна підвищена зносостійкість до стирання при митті. Цей матеріал термостійкий, відмінно ізолює від проникнення вологи будь-які поверхні, володіє прекрасною адгезією до будь-яких будматеріалів. Склад стійкий до вигорання, перепадів температур, механічних пошкоджень, підвищеної вологості.

За допомогою гумової фарби для басейнів можна захистити будь-яку поверхню від корозії, стримати утворення тріщин на підкладках. Матеріал дуже довговічний, тому не вимагає повторного нанесення мінімум 10 років при експлуатуванні в агресивних умовах.

Лакофарбове покриття продовжує зберігати свої властивості в температурному діапазоні 50оС – + 60оС. Фарба наноситься дуже легко, сохне швидко, запах у неї відсутня. Отримана плівка дуже гнучка й еластична, тому її можна згинати і згортати під будь-якими кутами. Нова гумова фарба Процветая – це дуже практичне і зручне покриття, яке досить економічно і довговічне.