Уявіть собі на секундочку: ви тільки-тільки закінчили скління балкона і його внутрішнє оздоблення, поставили невеликий чайний столик і готові насолоджуватися відпочинком, милуючись красивим видом з вікна. І все б нічого, але ви вирішили заощадити на козирку, хоча майстер сказав, що необхідна повна реконструкція.

Що відбувається потім? О жах! Під час дощу по стінах вашого балкона починає текти вода, з’являється сирість, цвіль і грибок. Ми описали найжахливіший результат, який може статися. Чи не хочете опинитися в такій ситуації? Тоді потрібно подумати про козырёк на балкон недорого Киев.

Компанія Креатив Металл займається виготовленням та встановленням надійних і стійких до кліматичних навантажень козирків на балкон верхнього поверху. В чому наша перевага? Ми складемо індивідуальний дизайн-проект споруди, виготовимо і встановимо його. Ніякого дерева! Наша компанія не використовує дерево для створення конструкції – тільки метал.

Види навісів (козирків) для балконів

Не можна плутати дах і козирок. Перший варіант споруди – бетонна плита підлоги площадки поверхом вище, яка навішується на несучу стіну будівлі. Тому в 79,4% випадків у балконів в квартирах на останніх поверхах даху немає. Відсутність цього елементу викликає дискомфорт при використанні майданчика. Вихід із ситуації – додаткова установка захисного елемента.

Види козирків для балконів

Оскільки козирок над балконом виконує і декоративну, і захисну функцію, то йому намагаються надати індивідуальний дизайн. бувають:

  1. Односхилі. Доступні в ціні і прості в монтажі конструкції. Завдяки цим якостям користуються популярністю. Односхила захист складається з кронштейнів, частіше трикутних, і розташованої під нахилом обшивки. Переваги: на поверхні погано затримуються опади, мінімальний догляд. Можуть виконуватися з подзоров.
  2. Двосхилі. Жорстка і складна конструкція. Переваги: відмінний захист від косих дощів, сніг не затримується, легка чистка. Завдяки жорсткій конструкції двосхилий дашок над балконом витримує сильні пориви вітру.
  3. Купольний навіс. Конструкцію складно виготовити через великої кількості заокруглених елементів. Переваги: захищає від опадів, не затримується сніг, естетично привабливий.
  4. Арочний навіс. Аналог купольного варіанту. При замовленні навісу враховують габарити захисного елемента. Довгі споруди мають внутрішню плоску частину, на якій затримується сніг, лід. Це ускладнює догляд і вимагає коректного вибору обшивки.
  5. Компанія виготовляє і універсальні види захисних елементів (підходять до фасадів в будь-якому стилі) – прямий, у вигляді маркізи або увігнутий навіс. Виготовлення таких споруд не викликає складнощів, а тому вартість конструкцій невисока, як і архітектурні дані. У прямого навісу є недолік – сніг, лід, опале листя затримуються на поверхні даху. Потрібно догляд, особливо якщо обшивка виконана з нестійких матеріалів.