Трудова діяльність деяких людей передбачає сильні фізичні навантаження, що не приносить користі організму.
Щоб захистити свій організм від негативних факторів, багато хто використовує масаж, але це дорого і вимагає вільного часу. Багато хто купує вибромассажери, але такі вироби можуть принести шкоду.

Найоптимальнішим варіантом на сьогоднішній день вважається гідромасажна ванна. Якщо ви втомлюєтеся на роботі або просто дбаєте про своє здоров’я, гідромасажні ванни спа стануть справжнім скарбом для вас і вашої родини.

Різновиди гідромасажних ванн

Життя сучасної людини можна назвати досить комфортною і легкою, завдяки винаходам науково-технічного прогресу. На роботу ми їздимо на транспорті, а не ходимо пішки, важку роботу замість нас виконують різні механізми. Це часто призводить до малорухливого способу життя і негативно впливає на наше здоров’я.

Гідромасажні ванни – це прекрасне обладнання для тих, хто піклується про своє здоров’я, адже терапевтичні особливості таких ванн допомагають відновити здоров’я багатьом людям. Але перш, ніж купувати таку ванну, треба знати які види такого виробу можна зустріти сьогодні на прилавках магазинів і в чому полягають їх особливості.

Гідромасажні ванни бувають таких видів:

  • металеві – такі вироби вважаються найдешевшими, але мають ряд недоліків. Вода в таких ваннах дуже швидко остигає, гідромасаж супроводжується великим шумом через високу звукопровідності металу;
  • чавунні – цей вид вважається більш практичним, але такі ванни дуже важкі і габаритні;
  • найпрактичнішими сьогодні вважаються пластикові ванни з гідромасажною установкою. Вони працюють тихо, зберігають тепло води, є легкими і комфортними;
  • ванни з одним насосом і спрощеною системою форсунок – такі ванни стоять досить дешево, але їх ефективність не можна вважати високою, вони виконують тільки один вид гідромасажу;
  • ванни зі складною системою гідромасажу – це пристосування, які оснащені двома насосами і великою кількістю форсунок, які забезпечують масаж всього тіла і високий терапевтичний ефект.

На що звернути увагу?

При виборі ванни з гідромасажем треба звертати увагу не тільки на матеріал, з якого вона зроблена і складність насосного обладнання, а й на зовнішні показники.

Ванни бувають різних форм і розмірів, вибираючи їх треба враховувати площу території, на якій плануєте встановлювати ванну.

Звертати увагу варто і на колір ванни, а також на кількість місць, гідромасажні ванни бувають одномісні, двомісні і багатомісні.

Якщо ви не володієте достатніми знаннями, щоб відрізнити різні по ефективності ванни, зверніть увагу на кількість отворів в дні і стінках, чим їх більше, тим вище терапевтичний ефект. Користуйтеся гідромасажними ваннами – зберігайте своє здоров’я і молодість.