Розробка проекту є одним з важливих етапів будівництва будь-якої будівлі. Як і будь-який інший об’єкт, будинок будується за певним проектом.

На жаль, вже на цьому етапі багато замовників припускаються помилки, замовляючи проектну документацію не тому фахівцеві.

А 20% і зовсім роблять проект самостійно. Хоча одноповерхові будинки, також як і проекти солідних особняків, повинні виконуватися професіоналами.

Крім того, грамотно і продумано складений проект може заощадити до 30% витрат при будівництві.

Сьогодні все частіше будівельними фірмами пропонується абсолютно завершений цикл будівництва будинків. Весь подальший хід будівництва буде виконуватися за кресленнями, які є невід’ємною частиною проекту.

Всі креслення затверджуються в обов’язковому порядку замовником, уточнюються всі його побажання, і тільки після остаточного узгодження слід приступати до будівництва об’єкта.

Коли у вас болить нога, ви не йдете до стоматолога. Коли вам потрібна операція, ви не проводите її самостійно підручними засобами. Таке ж ставлення вимагає і проектування будинку.

Їм повинні займатися фахівці, причому, проектуванням будинку з клеєного бруса – фахівці саме з цього матеріалу.

Довірте підбір таких фахівців дослідної компанії з солідним стажем в даній області. І тоді ви можете розраховувати на те, що вам складуть проект самим раціональним і економним чином.

Необхідна документація для будівництва будинку з бруса
Проектування будинку з бруса

Для спорудження будинку з клеєного бруса не потрібен повний комплект документації. Процес будівництва будинку з клеєного бруса відносно простий, всі його елементи стандартні і виготовляються в заводських умовах.

Тому необхідний пакет документів включає:

  • ескізний проект (включаючи, крім всіх планів, техніко-економічні показники і нормативні документи);
  • типорозміри необхідних елементів;
  • технологічні карти для збірки будинків.

Будівництво будинку з бруса за проектом гарантує, що крім привабливого зовнішнього вигляду ваш будинок буде і зручний в експлуатації, а всі інженерні системи – вентиляція, кондиціонування, системи енергопостачання і водопостачання будуть функціонувати належним чином.

Як ми бачимо, розробка проекту це не чергова паперова тяганина, а необхідна частина будівельного процесу на якому не варто економити. Неграмотний проект будинку може привести до непередбачуваних наслідків.