Чим же можна додатково прикрасити чудово побудований будинок і надати споруді закінчений вигляд? Звичайно ж це можуть бути тільки паркани і зварні ворота.

Таке огорожа не тільки охороняє всю ділянку від проникнення сторонніх, але і може доповнити дизайн будинку і всієї ділянки, а також багато чого розповісти про господаря будинку, його смаки.

Зварні ворота виготовляють з металу за допомогою зварювання і поділяються на такі види:

  • Зварні розсувні ворота. Це найдоступніший і затребуваний вид зварних воріт, до того ж і дуже простий у виготовленні. Такі ворота складаються з двох частин, які здатні як відкриватися, так і закриватися всередину і назовні. Для виготовлення воріт застосовуються металеві прути невеликих діаметрів, квадрати і труби. Зварні розсувні ворота використовуються і при будівництві гаражів, але матеріал застосовується вже листової і доповнюється куточками. Виготовлені ворота встановлюються на раму за допомогою петель, краще з використанням підшипників для плавного їх відкриття.
  • Зварні ворота і хвіртки. Вони можуть виготовлятися як окремо і кріпитися не залежно один від одного, так і складати єдине ціле, що не дуже практично при їх експлуатації.
  • Ковані зварні ворота. Цей вид воріт не набагато відрізняється за своєю конструкцією від зварних орних воріт, адже основа у них однакова. А відмінністю є тільки додаткові ковані елементи, якими прикрашаються зварні ворота. При нагріванні, застосовуючи метод кування, з будь-якого металевого матеріалу можна виготовити елементи прикрас для воріт дивовижної краси. Це всілякі завитки, елементи квітів і рослин.
  • Зварні ворота для дач. Являють собою найпростіший вид воріт, що складається з куточків для рамки і натягнутою сітки рабиці. Але це залежить від бажання господаря, можлива установка і інших конструкцій зварних воріт.

Для довговічності і надійності всі види зварних воріт покривають різними грунтовками, використовують вологостійкі емалі і покриття, до складу яких входять полімери.

Такі покриття захищають метал від утворення корозії, при впливі вологи і перепаду температур не розтріскуються, що дозволяє звареним воріт служити довго і надійно.

З усіх видів зварних воріт, знаючи переваги кожного виду, ви зможете вибрати для себе ті, які найбільш підходять і за ціною, і за виконанням.

Будь-який будинок починається з воріт або хвіртки, які служать не тільки для в’їзду або проходу, вони здатні ще й прикрасити вашу ділянку.