Люди давно оцінили доречність в інтер’єрі навісних полиць, які можуть служити не тільки як доповнення до меблевих предметів, а й виконувати функцію розміщення сувенірів, книг, квітів і так далі. Якщо розмістити полиці правильно, то можна вигідно заощадити простір. З огляду на те, що існує безліч матеріалів для їх виробництва, а так само різні конфігурації, є можливість кожному підібрати моделі за власним бажанням.

Конструкції, заповнені всілякими доповненнями до інтер’єру, добре виглядають на стінах, кутах, в нішах. Варто відзначити, що навісні полиці у спеціалізованих інтернет-магазинах представлені в широкому асортименті і за доступними цінами.

Оформлення кабінету навісними полицями

Не варто нагадувати про необхідність навісних полиць в бібліотеці або кабінеті, де зберігається багато книг. Сам стиль приміщення потребує цих настінних предметах. Щоб не було надмірної захаращеності, стоїть між полицями монтувати підсвічування, а так само залишати місця для картин або фотографій.

Полиці у вітальні

Основним предметом в вітальні вважається диван, який створює загальну атмосферу приміщення. Доповнюючи інтер’єр навісними полицями, багато хто використовує стіну за диваном або створюють з них композицію, що служить в якості стінки. Для приміщення в класичному стилі більше підійдуть полки з червоного дерева. Любителям сучасного стилю можуть сподобається нестандартні ідеї. В цьому випадку можна використовувати навісні полки з металу, скла, каменю. Дуже красиво виглядає полку прованс білого кольору, яка володіє свіжістю і чистотою.

Навісні полиці для кухні

Полиці на кухні потрібні, щоб зберігати в них різні предмети, а так само замість вітрини. Слід сказати, що в цій кімнаті відкриті ділянки часто підлягають забрудненню, тому краще купувати закриті конструкції. Доречними будуть і кутові полки, які часто використовують в малогабаритних квартирах. Настінні полки так само встановлюють в передпокоях. На них кладуть ключі, сумочку, парасольку. Якщо полку розташувати зверху, її можна використовувати для зберігання головних уборів.

Полиці для дитячої кімнати

Навісні полки в кімнаті для дітей повинні володіти безпекою. Тому їх проводять без гострих кутів. Настінні полки повинні бути красиво оформлені, щоб з дитинства виховувати у дитини любов до естетики, а так же привчати їх до порядку, так як ці меблеві предмети призначаються для зберігання іграшок, підручників.

Навісні полиці для ванної

У ванній кімнаті і туалеті навісні полки повинні володіти не тільки гарним зовнішнім виглядом, але і практичністю. З матеріалів для даних приміщень більше підійде пластик, скло і дерево вологостійких порід. Красиво будуть виглядати дзеркальні поверхні.