Основна проблема сучасних квартир – невеликі розміри приміщення. Саме тому особлива увага приділяється вибору системи зберігання речей, віддаючи перевагу різним антресолям.

Щоб дістати речі зі значної висоти, необхідно купити драбини, виконані на кшталт стільця і що мають безліч корисних функцій.

Переваги

За останні роки стільці-драбини отримали досить високу популярність. Таке явище характеризується кількома моментами:

  1. Компактні розміри, оскільки конструкція в зібраному вигляді займає трохи простору і може використовуватися як звичайний стілець.
  2. Стілець-драбинка – досить міцна та надійна конструкція, орієнтована на спокійні пози людини.
  3. Мобільність конструкцій, дозволяючи їх переносити з одного місця на інше, не зазнаючи жодних труднощів.
  4. Простота застосування, так як для формування драбини достатньо кількох маніпуляцій, не використовуючи різні інструменти.
  5. Безпека використання. Єдине, чого потрібно – дотримуватися техніки безпеки.
  6. Конструкції представлені широкою різноманітністю моделей, що дозволяє підібрати дерев’яні драбини з ясена, або інших порід дерева.

Види

Незалежно від кількості ступенів та ніжок, стильової спрямованості конструкції, стільці-драбинки бувають декількох типів:

  1. Стаціонарні – модель, яка не розкладається та не складається, отже, вона не може бути замаскована та захована. Від підлоги конструкція має всього два ступені. Модель характеризується високою надійністю та безпекою використання.
  2. Складні – моделі, що мають компактні розміри і здатні складатися. Найчастіше вони мають стандартний дизайн і невисоку вартість.
  3. Трансформери – конструкції, що володіють найскладнішим конструкційним виконанням, отже, високою вартістю. Такі табурети бувають висувними і дозволяють формувати кілька типів стільців та драбини.

Вибираючи стілець, необхідно відштовхуватися від особливостей приміщення, від індивідуальних переваг і можливостей. Особлива увага приділяється розмірам приміщення та конструкції, місцю її зберігання, фінансовим можливостям, а також матеріалу та стилю виробництва, які мають гармонійно поєднуватися з дизайном кімнати.