Професійний дизайн кухні є основою для виготовлення корисного і ергономічного кухонного набору меблів, техніки і так далі.

Дизайн кухні починається з вимірювання кімнати і розмітки розташування кухонних меблів. Як і на будь-якому етапі проектування, добре провести над ескізом досить багато часу, щоб уникнути будь-яких неекономічних змін в завершальному етапі роботи (в основному через непродумані матеріальних втрат і збільшення трудових витрат платників). Ми допускаємо наступні 3 схеми створення дизайну кухонних меблів:

  • Під час візиту до замовника відбувається вимір приміщення і обговорення основних елементів кухні, починаючи від установки, побутової техніки, типу стільниць і фасадів і закінчуючи деталями кухонного набору.
  • Якщо кухня не велика і складна, попередній контур можна зробити на місці, у клієнта. Для середніх і великих кухонь проектування займає більше часу, так як вимагає правильної підгонки декількох предметів.
  • Остаточний дизайн кухні створюється шляхом комп’ютерної візуалізації кухонного набору і кімнати і його поступових, узгоджених з клієнтом модифікацій.
  • Замовник відправляє на електронну адресу компанії розміри проекції приміщення з пропонованої плануванням установки і можливими рекомендаціями по шафах. В результаті спільного обговорення вибору матеріалів, конкретної планування і цілісної концепції приміщення під кухонні меблі формується остаточний (комп’ютерний) дизайн кухні.

Меблі на замовлення – це найкраще рішення якщо ви хочете дійсно унікальний результат. Також в цьому сегменті вам будуть представлені дійсно оригінальні ідеї. Все що потрібно це просто оформити заявку на сайті. Іноді клієнт має готовий дизайн кухні. Відправка його в компанію і точне визначення якомога більшої кількості деталей шаф дозволить підготувати повний кошторис виготовлення меблів. Звичайно, можна внести зміни навіть в такій готовий проект.