У старих квартирах передпокій займає вкрай невелику кількість простору. З огляду на це спостерігаються деякі проблеми з його оснащенням. Адже навіть модульні меблі не можуть в повній мірі використовуватися тут.

Меблі для передпокою сьогодні можна придбати в Інтернеті на вигідних умовах. Широкий асортимент гарантовано дозволить здійснити оптимальний вибір. Однак і крім самих меблів є декілька корисних порад для організації простору.

Основні поради щодо організації передпокою

Перш за все, необхідно розуміти, що від шафи доведеться відмовитися раз і назавжди. Дійсно, він краще захищає одяг від пилу. Однак, завжди можна використовувати чохли для одягу, якщо Ви дійсно переживаєте за її чистоту.

Далі представлені основні рекомендації, які потрібно виконати для отримання максимально позитивного результату у використанні наявного малогабаритного простору:

  • вішалка повинна бути тільки настінного;
  • одяг на вішалці розташовується на плічках;
  • рекомендується використовувати максимально велике дзеркало;
  • пуф в передпокої не буде зайвим;
  • консоль вибирається максимально вузької;
  • освітлення повинно бути ефективним.

Дійсно, основний секрет в ергономічному та практичному використанні простору полягає в застосуванні настінного вішалки. Саме вона і дозволяє звільнити максимальну кількість місця.

До речі кажучи, не варто забувати про дітей. Вони також повинні мати можливість комфортно використовувати вішалку. Розташування одягу на плічках робить саму вішалку, навіть завантажену одягом всіх членів сім’ї, максимально компактною.
Зорове збільшення простору

Візуальне збільшення простору

Зазначений в підзаголовку ефект може бути досягнутий за допомогою дзеркала. Чим більше виявиться дзеркало, тим просторішою буде здаватися передпокій. Відзначимо, що в Європі передпокої також не відрізняються величезними площами.

Пуф в передпокої дозволить з комфортному взуватися. Крім того, на нього завжди можна поставити сумку або ще що-небудь. Консоль необхідна перед дзеркалом для комфортного приготування до виходу.

На консоль укладаються ключі, мобільний телефон, рукавички і т. д. Тобто, речі, які в подальшому вкладаються або в кишені одягу, або в сумку.