Робота – важлива частина нашого повсякденного життя, офіс – це те місце, в якому ми проводимо більшу частину свого часу.

А тому, вкрай важливо приділяти обстановці в офісі максимум уваги, постаратися оточити себе або своїх підлеглих комфортними умовами для праці і взаємодій з клієнтами або колегами. А значить, інтер’єр офісного простору – важлива складова успіху компанії.

Офісні меблі – це ті елементи інтер’єру, з якими постійно взаємодіють офісні співробітники, менеджери, клерки, діловоди, співробітники кол-центрів, аналітики і т.д.

Залежно від характеру такої роботи, наповнення різних офісних простір може вимагати різних елементів. Наприклад, столів, що відрізняються за формою і розміром, кількістю робочих місць і облаштування.

Деякі кабінети потребують додаткової обстановці – в шафах для паперів, картотеках або меблів для офісної техніки. Врахувати всі ці моменти, насправді, не так вже й складно. А ось підібрати меблі, що підходять під кожен конкретний кабінет – ціла морока.

На щастя, у багатьох сучасних виробників меблів є готові колекції різних за конструкцією елементів інтер’єру, об’єднаних загальним дизайном.

Особливою популярністю користуються столи і шафи з ЛДСП. Така офісні меблі виглядає досить стильно і презентабельно, але найголовніше – відрізняється доступною вартістю і варіативністю.

ЛДСП – це деревно-стружкові плити, покриті з двох сторін шаром ламінації. Сам по собі лист ДСП – в міру важкий, щільний, надійний матеріал, який прекрасно тримає форму, справляється з різними навантаженнями, дозволяє створювати різні прості конструкції.

Ламінація – це декоративно-захисний шар, службовець одночасно і для прикраси матеріалу, надання йому текстури, схожою зі справжньою деревиною, і для захисту ДСП від деформації.

Зовнішній шар може бути різного кольору, імітувати різні породи дерева, та й взагалі, мати різний склад. Додайте до цього різну товщину ДСП, і ви зрозумієте, від чого залежить ціна на комплект офісних меблів.

Навіть самі бюджетні варіанти офісного інтер’єру з ЛДСП будуть виглядати досить сучасно і органічно в умовах сучасного офісу. Навіть найпростіші стільниці та шафи для паперів зроблять обстановку в кабінеті ділової і орієнтує на ефективну роботу.

При цьому, в експлуатації такі меблі демонструє всі свої переваги – невибагливість до навколишніх умов і способів догляду, міцність, стійкість до різних впливів. Відмінне капіталовкладення в успішний старт своєї компанії!