Безкаркасні меблі – це хороший варіант для облаштування будинку, офісу, розважального центру, готелю, школи, дитячого садка.

По-перше, м’які дивани, крісла виглядають стильно і сучасно. По-друге, за рахунок відсутності твердого каркаса і металевої фурнітури вони абсолютно безпечні. Такі меблі виготовляють з різних матеріалів і пропонують її в будь-яких кольорах. Популярністю сьогодні користуються модульні безкаркасні дивани. Вони стильні, зручні і не вимагають збірки.

Особливості виробів

Безкаркасний диван – це відмінний вибір, якщо ви збираєтеся облаштовувати вітальню, дитячу кімнату, офіс, розважальний центр. Основною особливістю таких меблів вважається відсутність твердого каркаса з дерева або металу. Диван зберігає первісну форму за рахунок особливого наповнювача – кульок з пінополіуретану. Це екологічно чистий, легкий і безпечний матеріал, який миттєво підлаштовується під контури тіла, дозволяючи максимально зручно розташуватися і відчути комфорт. Вага пінополіуретанових кульок незначний, тому меблі з таким наповнювачем можна легко перемістити в іншу ділянку приміщення.

Інші переваги модульних безкаркасних диванів:

  • Стильний дизайн: дивани, виконані в стилі мінімалізм, вдало виглядають в будь-якому інтер’єрі.
  • Практичність і зносостійкість матеріалу: знімний зовнішній чохол шиє з міцних тканин, які легко піддаються пранню. Вдалий приклад такого матеріалу – тканина Оксфорд. Вона пропонується в багатому розмаїтті кольорів, а також характеризується гарну зносостійкість.

Купуючи безкаркасний диван, зверніть увагу на те, що кульки з пінополіуретану з часом дають усадку, через що меблі втрачає первинний об’єм і ергономічні властивості. Але це проблему можна легко вирішити в домашніх умовах, підсипали необхідну кількість наповнювача.