Один з головних недоліків деревини в якості оздоблювального матеріалу Є легка займистість. Для виникнення процесу тління не потрібен навіть відкритий вогонь, виділення продуктів горіння починається навіть від прямого впливу гарячого повітря.

Продукт поставляється як в готовому для застосування рідкому вигляді, так і в порошкоподібному стані. Детальну інструкцію з приготування суспензії можна знайти на сайті постачальника. Там же представлений сертифікат відповідності, який підтверджує можливість використання фірмової просочення на об’єктах з підвищеними вимогами до техніки протипожежної безпеки.

Обробка поверхні, що захищається передбачає проходження етапу попередньої підготовки. Важливо відзначити, що деревина обов’язково повинна бути просушена до прийнятного рівня, в іншому випадку вогнетривка захист виявиться неефективною. Дізнатися докладніше точні умови і показники можна за посиланням.

Вогнестійка деревина не виділяє неприємних запахів, не є загрозою для здоров’я людини і добре піддається обробці. В ідеалі, захищені елементи необхідно ховати під чистову обробку. При цьому верхні матеріали також повинні бути захищені від вогню і високих температур.