В якості теплоізоляційного матеріалу нового покоління в будівництві використовуються фольговані мати. Основним призначенням еластичного, легкого і міцного даного теплоізоляційного матеріалу є захист від промерзання вентиляційних каналів, газоходів, димоходів, і промислового устаткування, що працює з кислотним середовищем.

Якісні прошивні мати фольговані мають еластичну структуру, що забезпечує щільне прилягання до об’єктів круглої, квадратної або овальної форми. Для міцного зчеплення базальтової вати з алюмінієвою фольгою мати забезпечуються армуючої обкладанням з мелкоячеистой будівельної сітки.

Сучасні інноваційні технології, що дозволяють створювати утеплювачі з унікальними властивостями, допомогли виробникам створити прошивні мати, що перевершують за якістю утеплювачі з мінеральних волокон. Будівельні мати також використовується в якості звукоізоляційного матеріалу при влаштуванні музичної кімнати, виробничого цеху, гнучких вентиляційних відводів.

Екологічно безпечна теплоізоляція з фольгою має більш тривалий термін служби, не вбирає вологу, не горить, не руйнується від високої температури. Природні фізико-хімічні речовини, що входять до складу базальтового волокна, захищають утеплювач від загоряння при впливі відкритим полум’ям протягом 3 годин.

Специфічні властивості

М’яка, легка, еластична теплоізоляція з фольгою добре ріжеться, може прибиватися спеціальними кріпленнями до дерева і приклеюватися до будівельного блоку, металу, пластику. Негорючі плити, мати і рулони з поверхнею, що відбиває також можуть використовуватися для вирішення декоративних завдань. Для підвищення ефективності теплоізоляційних властивостей мати з фольгою повинні монтуватися з дотриманням нескладних правил:

  • встановлювати утеплювач відбиває до поверхні об’єкта;
  • в процесі монтажу дотримуватися замкнутий повітряний простір між утеплювачем і облицюванням;
  • комбінувати мати з пінопластом, поролоном або мінеральною ватою.

Види базальтової вати

Мати з фольгою з базальтового волокна є основним видом утеплювача, який також випускається у вигляді рулонів і килимків. Матеріал показує високі результати при температурі експлуатаційної середовища в межах – 2000С до + 9500С з вологістю повітря до 90%.

Мати з фольгою володіють екологічною безпекою, експлуатаційним терміном, мінімальним навантаженням на поверхню конструкції, рівним термінів служби конструкцій, стійкістю до вібрацій, приємним зовнішнім виглядом. Матеріал поставляється в продаж в герметичній упаковці.