Обмежувати себе ніколи не хочеться, особливо коли мова йде про простір у власному будинку або квартирі. Незважаючи на невеликі габарити, багато людей намагаються максимально заповнити простір, додаючи зайві аксесуари і занадто громіздкі предмети інтер’єру. Оскільки мова буде йти про ванні кімнати, які зазвичай мають невеликі розміри, постараємося підказати найкращі варіанти виходу з ситуацій.

Небагато людей роздумують над вибором ванни або душової кабіни, оскільки перший варіант не вміщається належним чином. Зараз виробники сантехніки максимально пропрацювали асортимент своїх виробів, пропонуючи різні моделі умивальників, цікавих по конструкції унітазів, а також ванн. Тому допоможемо правильно розмістити такі предмети, більш чітко визначитися з моделями. Скажімо кілька слів про виробників, які надають такі моделі, посилено працюють у цьому напрямку.

Варіанти компакт

Неймовірно зручними будуть компактні моделі сантехніки. Іноді доводиться сильно економити на просторі, тому такі вироби виявляються найбільш підходящими. Візьмемо, наприклад, умивальник. Зазвичай він займає чимало місця, особливо якщо до нього в комплект йде тумбочка. Наприклад, кутові умивальники зараз користуються особливим успіхом. Особливо добре вони підходять для ресторанчиків і різних кафешок, де площа вбиралень зазвичай дуже обмежена. Беруть такі варіанти також для домашніх умов. Наприклад, економлячи місце на раковині, можна встановити ванну замість душової кабінки. Іноді доводиться жертвувати одним з виробів. Дуже оригінальні плюс надійні конструкції можна знайти у виробника Коломбо. Враховуйте, ця компанія вже багато років працює на ринку сантехніки. Пропонуємо їх вироби, оскільки на всіх форумах можна знайти тільки позитивні відгуки про компактних моделях даної фірми.

Пройдемося далі. Також є можливість підібрати хороший унітаз компакт. Економія простору тут буде незначна, в більшості випадків за рахунок зменшеного бачка. Такі моделі можна назвати зручними, особливо відрізнити їх візуально від звичайних буде досить складно.

Оригінальні настінні моделі

Оптимальним співвідношенням економії простору, а також оригінальності дизайну будуть саме підвісні моделі. Така сантехніка виглядає незвично, істотно заощаджує простір і є дуже зручною з точки зору збирання. Підвісна умивальник набагато простіше прибирати, особливо якщо він з тумбочкою. Відсутність ніжок допомагає без проблем пробратися в важкодоступні місця. Настінні унітази зазвичай мають вмонтований в стіну бачок, тому простір використовується ще більш практично.