Що таке офіс для компанії? Це своєрідна візитна картка, по якій, як по одягу, клієнти і відвідувачі оцінюють респектабельність та успішність підприємства.

Але це ще і місце для роботи, де персонал повинен виконувати поставлені завдання максимально ефективно. Ось чому важливо приділити дизайну цього приміщення особливу увагу.

У компаніях, що спеціалізуються на будівництві, обробці і реконструкції комерційної нерухомості, усвідомлюють колосальне значення зовнішнього вигляду і ергономіки робочого простору.

Над створенням проектів трудяться затребувані дизайнери, які мають досвід роботи не тільки з українськими, але і з європейськими замовниками.

Тому їм відомі всі сучасні офісні тенденції, здатні перетворити непримітне приміщення в стильне, актуальне представництво компанії, що відповідає сучасним напрямкам.

Як правило, саме сучасні дизайнерські стилі (лофт, хай-тек, мінімалізм) свідчать про те, що організація йде в ногу з часом. Це додає їй привабливості в очах клієнтів і ділових партнерів.

Однак недосвідчені дизайнери під впливом модних тенденцій ризикують створити холодну і неживе простір, не тільки незатишне, але і незручне для роботи. Які помилки підстерігають проектувальників, і як їх уникнути?

По-перше, сучасні стилі відрізняються мінімалізмом. Велике приміщення з мінімум меблів і аксесуарів виглядає ефектно, воно наповнене повітрям, тут завжди все знаходиться на своїх місцях.

Однак, замовляючи офіс під ключ в мінімалістичному стилі, можна втратити й тих предметів, які дійсно потрібні для роботи. Уникнути захаращення простору, але не відчувати дискомфорту допоможе багатофункціональна меблі.

Завдяки продуманій трансформується конструкції, один такий предмет може виконувати завдання місця для сидіння, журнального столика і зони зберігання.

По-друге, сучасні стилі з їх холодними монохромними відтінками можуть здатися млявими. З іншого боку, використання прийому яскравих кольорових акцентів здатне перетворити офіс в кітчева недоладне приміщення.

Дизайнеру дуже важливо дотримуватися балансу кольорів, щоб оживити робочий простір, залишаючись в рамках стриманого стилю.

Нарешті, хай-тек, лофт і мінімалізм традиційно асоціюються у нас з сучасними оздоблювальними матеріалами, виготовленими з високотехнологічних полімерів.

Однак інноваційні технології дозволяють додати оригінальну форму і фактуру і натуральним матеріалам, застосування яких робить офіс не тільки більш комфортним, але і безпечним для навколишнього середовища і здоров’я співробітників.

Висококласні фахівці допоможуть створити і втілити в життя дизайн-проект офісу, що відповідає сучасним оформлювальних тенденціям і вимогам ергономіки.