Установка скляної душової кабіни – це прекрасне рішення, як для дому, так і для громадських місць – наприклад, для фітнес-клубу або басейну.

Сьогодні існує безліч компаній, які пропонують свої послуги. Часто можна замовити скляні душові перегородки  і їх установку.

Загартоване скло, з якого виробляються перегородки, є універсальним матеріалом, який характеризується високими характеристиками міцності. З такого скла можна створити унікальні дизайнерські рішення. Воно відрізняється вологостійкість і гігієнічністю.

Розміри перегородок

Як розмір, так і дизайн перегородок обмежений лише побажаннями клієнта, тому підібрати сьогодні можна практично будь-який варіант. Існують дизайнерські рішення, які виготовлені з унікальних матеріалів. Є можливість створити вироби на замовлення, які ідеально будуть відповідати розміру негабаритної душовою.

Стандартна висота скла зазвичай становить від 1,8 до 2,2 м. При цьому, щоб забезпечити природну вентиляцію кабіни, необхідно зберегти зазор між стелею і перегородкою (не менше, ніж 20 см).

Скло для перегородок

Для створення конструкції використовується загартоване скло, яке володіє підвищеними характеристиками міцності. Товщина скла повинна бути не менше 6 мм. Інакше виріб не зможе виконувати роль несучого елемента.

Загартоване скло – це безпечний матеріал, екологічно чистий і не схильний до старіння. Навіть після тривалого терміну експлуатації скло буде мати привабливий зовнішній вигляд.

Доглядати за склом досить просто. Воно не дряпається і має відмінні гігієнічні властивості.

Установка скляних душових перегородок

Надійність установки повинна бути забезпечена застосуванням спеціальної фурнітури, яка виконується з хромованою латуні або стали і має вологостійкі прокладки. Душові двері проектуються таким чином, щоб вони могли знаходиться як в закритому, так і у відкритому положенні. Тому важлива установка позиційного механізму, який і забезпечує цю властивість.

Щоб забезпечити герметичність перегородок, використовується спеціальний ущільнювач, який видавлюється безпосередньо на скло. Це дозволить уникнути протікання і збереже необхідну атмосферу в кабіні за рахунок створення щільного прилягання скла до отворів.