У наш час ринок сантехніки представлений величезною кількістю змішувачів, що відрізняються за формою, розмірами, функціоналом і зовнішнім виглядом. Людині, далекій від цієї теми, яка зіткнулася з необхідністю покупки змішувача просто необхідні базові знання та поради

Важливим критерієм при виборі змішувача буде місце його использ ованія. Для домашнього змішувача існують свої вимоги, а ось змішувач, який буде використовуватися в громадському місці, повинен бути довговічний, і володіти високою якістю, що відповідно збільшить ціну. Також для громадського використання існують різні високотехнологічні змішувачі, що дозволяють економити воду, наприклад – електричні, оснащені інфрачервоним датчиком.

Варто розуміти, що змішувач, це апарат, що повинен служити не один рік, тому до вибору необхідно підійти з усією відповідальністю. Відразу ж слід виключити, все дешеві бюджетні варіанти з Китаю і Туреччини. Такі змішувачі часто виходять з ладу, ще в процесі монтажу. Але навіть якщо купувати відомий бренд, все одно не можна бути повністю впевненим, що це не підробка. Особливо високий ризик, наштовхнутися на контрафакт, при покупці змішувача на маленьких місцевих ринках.

Тому рекомендується звертатися за змішувачем в інтернет-магазин змішувачів, або у офіційних дилерів, яким дорога своя репутація. У цьому випадку звичайно вартість змішувача збільшиться, але варто пам’ятати, що термін служби складає більше 5 років, що є дуже хорошим результатом.

При виборі змішувача, не треба соромитися розглянути його з усіх боків, і перевірити всі вузли на обертання. Обертання має відбуватися легко, без великого зусилля, але не повинно бути ніяких люфтів. На вагу вироби теж необхідно звернути увагу. Якісний змішувач буде важким, тому що виготовляється з латуні, а не з пресованої стружки, яку потім покривають хромом або іншим напиленням, так роблять у виробництві дешевих змішувачів.

Не варто засмучуватися, якщо немає можливості придбати дорогий хороший змішувач. Майже у всіх виробників є різні лінійки моделей, як дорогі, так і доступніші. Не обов’язково брати дизайнерський змішувач з кульовим механізмом, можна взяти дешевший, зі стандартним механізмом засувки і класичним зовнішнім виглядом.