При користуванні душем ніяк не обійтися без таких конструктивних елементів, як лійка і змішувач. Сучасний сантехнічний ринок пропонує різні моделі подібних аксесуарів.

Особливий інтерес споживачів серед усього представленого асортименту викликають змішувачі для душу прихованого монтажу. Адже крім практичності і зручності вони можуть похвалитися і своєю витонченістю.

Переваги прихованих змішувачів

Все непривабливі комунікаційні елементи в такому змішувачі заховані в спеціальному коробі, вмонтованому в стіну. Залежно від конструкції, нашому погляду постають лише важелі управління, накладна пластина, короткий вилив і лійка для душа.

Число виступаючих елементом зведено до мінімуму, все максимально лаконічно і зручно, оброблені поверхні не перевантажені нічим зайвим, що робить інтер’єр ванної кімнати бездоганним і стильним.

Всі якісні змішувачі для душу прихованого монтажу, в зв’язку зі специфікою установки, відрізняються підвищеним експлуатаційним терміном (не менше 10-15 років), простотою в управлінні і комфортним використанням.

Крім того, ви завжди можете вибрати модель, яка в повній мірі відповідає вашим потребам. Це може бути, як і найпростіша конструкція, так і має додаткові функції у вигляді терморегулятора, контролю подачі води, антіразбризгіватель крапель і т. п.

Конструктив змішувача для душу прихованого монтажу

Найчастіше прихований змішувач для душа встановлюють в душовій кабіні, але не рідкісні випадки установки подібної конструкції і безпосередньо над ванною.

Моделі встановлюються в душових мають мінімальний конструктив: вхідний отвір для монтажу душа і два виходи для гарячої та холодної води. Додатковий виливши в таких конструкціях відсутня.

З технологічної точки зору можна виділити дві основні частини: короб з внутрішнім латунним блоком і важелі управління на декоративної панелі. Лійку, як правило, необхідно купувати окремо.

Виливши душа підбирається відповідно до існуючого інтер’єром ванної кімнати. Круглий буде доречний в класичному інтер’єрі, прямокутний або квадратний підходить для стилю хай-тек і модерн.

Так як монтаж прихованого змішувача вимагає штробления стіни, то його установку краще приурочити до проведення повного ремонту у ванній кімнаті. В цей же час можна буде також встановити подібні пристрої над раковиною і багатофункціональний пристрій-біде близько унітазу.