На добре проведених ремонтних роботах, на жаль, не закінчуються наші зусилля над дизайном ванної кімнати.

Необхідно зрідка міняти аксесуари, щоб приміщення завжди виглядало оригінальним, але найважливіше – доглядати за кожним предметом інтер’єру. Це особливо актуально для ванних кімнат, де весь час з’являється то наліт на поверхні емалі, то іржа на предметах сантехніки. Саме тому вважаємо за необхідне присвятити статтю догляду за кожним предметом інтер’єру, починаючи з ванни, і закінчуючи пісуаром.

Цей момент важливий для довговічності кожного з названих виробів. Ми підкажемо не тільки кошти, якими можна в принципі проводити очищення, але також допоможемо підібрати оптимальний варіант для кожного предмета сантехніки. Ще один важливий момент – ваша власна безпека при проведенні таких робіт. Отже, почнемо з основних засобів, які допоможуть утримувати приміщення в порядку.

Засіб для очищення

Таких засіб на сьогодні в магазині можна нарахувати хоч десять полиць. Стоїть питання не тільки в їх якості, але також і такий момент: який засіб краще підійде для якого матеріалу? Тут вибір залежить не тільки від поверхні виробу, але також від самої сантехніки. Візьмемо, наприклад, ванни. Звичайно, відразу важливо підібрати ванну від хорошого виробника, щоб потім не було проблем з пошкодженням емалі, виникненням відколів і подряпин.

Для ванни найкраще підійде пінка, яка виявляється максимально щадить, якщо говорити про дбайливого догляду за емаллю.

Тепер перейдемо до сучасних унітазів. Незважаючи на відмінні характеристики пінки, в даному випадку краще використовувати все-таки гель. Подивіться – він повинен підходити для керамічних виробів. Такий гель дуже зручно стікає по стінках, його не доведеться наносити губкою. Плюс, виробники піклуються і роблять його зі спеціальним носиком, який добре залазить під обідок унітазу. Тому гель і буде в даному випадку оптимальним вибором.

Як уберегти руки?

Найбільше вас повинен цікавити саме це питання, адже із засобом ви легко розберетеся. Неважливо, що ви очищаєте – це біде приставка або ванна, спочатку вам слід подбати про власне здоров’я.

Яким чином це краще зробити? Кращим помічником буде використання спеціальних рукавичок, які не дозволять хімічних речовин пошкодити вашу шкіру. Уявіть, якщо речовина роз’їдає іржу, що воно може зробити з вашими руками? Тому завжди використовуйте рукавички, попередньо підібравши їх собі за розміром.