Тепер є можливість вибрати універсальний пристрій, який не займаючи багато місця, дасть вам всі можливості для догляду за своїм тілом. Сьогодні можна без проблем можна придбати душову кабіну. Зазвичай гідромасажні душові кабіни оснащені різними додатковими опціями.

Через електронний пульт можна регулювати температуру і натиск води, подачу пари, режим масажу. Як приємне доповнення йде радіо, підсвічування і т. д. У деяких моделях передбачений і масаж ступень, шиї і плечей, ротаційний душ.Для ефективного масажу форсунки повинні бути поворотними – тоді їх можна налаштувати індивідуально. У деяких кабінках є опція регулювання товщини струменя, що дозволяє робити масаж більш «сильним» або «слабким».

Вбудований парогенератор, дозволяє влаштувати в кабіні турецьку лазню (вологе повітря прогрівається до 40-50 градусів) або провести сеанс ароматерапії (ефірні масла розміщують в спеціальному відділенні, і вони розсіюються разом з водою) .Щоб гроші, витрачені на «круту» гідромасажну душову кабіну не були витрачені марно, перед тим як її купити, необхідно з’ясувати чи вистачить потужності водопровідної системи будинку для забезпечення її нормальної роботи. Напір води в квартирі може бути різним у залежності від поверховості, часу доби і т. д. Отримати всю необхідну інформацію можна в ЖЕКу або в обслуговуючого будинок сантехніка. Ну а купити як ви розумієте таку ось кабіну зараз дуже просто – вони доступні повсюдно.