Останнім часом все більше людей відмовляються від використання текстилю на вікнах. Адже це один з найбільших пилозбірників в квартирі. Та й жалюзі в більшості випадків не тільки набагато простіші в експлуатації, але і дешевші.

Детальніше про збірку вертикальних жалюзі Ви дізнаєтеся з цієї публікації. На перший погляд, процес може здатися складним. Але якщо є дві години вільного часу, розібратися самостійно цілком реально.

Підготовчі роботи

Перш за все, необхідно підготувати велику плоску поверхню (стіл або підлогу). Далі з коробки розкласти акуратно всі деталі майбутніх жалюзі. Для монтажу знадобиться наступний інструмент:

  • викрутки;
  • плоскогубці;
  • дриль;
  • драбина.

Незайвим буде запрошення помічника. Його допомога знадобиться при намітки лінії монтажу жалюзі. Помічник тримає ламель таким чином, щоб нижній її край був трохи вище поверхні підвіконня.

Ні в якому разі не можна, щоб жалюзі (незалежно від матеріалу, з якого вони зроблені), стосувалися радіаторів опалення. У цьому випадку ризики пожежі збільшуються в кілька разів.

Монтаж: нюанси, які допоможуть заощадити час

Після того, як лінія для установки карниза була відзначена на стіні простим олівцем, а так само була проведена попередня примірка, карниз можна відкласти на деякий час в сторону.

Необхідно відступити по 5 сантиметрів від кожного кінця майбутнього карниза і встановити крайні кріплення (кронштейни для карниза)

Отвори під кронштейни можна відзначити олівцем. Але краще докласти карнизи до стіни і відразу просвердлити необхідне отвір. Тут знову може знадобиться помічник.

Тепер залишилося розташувати бігунки і всунути їх у ламелі. Слід підкреслити, що ламелі повинні вдягають рівно в тій послідовності, в якій вони перебували в упаковці.

На заповідав етапі необхідна установка спеціальних тягарців, які запобігатимуть сильний роздувши жалюзі під час провітрювання приміщень. Залишилося заклацнути ланцюжок в спеціально для цього призначені вуха, і вертикальними жалюзі можна користуватися.