Стандартні ванні кімнати мають обмежений простір, тому при ремонті постає проблема щодо вибору устаткування.

Адже це не просто так, правильно підібране устаткування, дозволить отримати додатковий простір, а також забезпечить комфорт і зручність користування приміщенням.

Нюанси вибору

Спочатку, вибираючи обладнання для ванної необхідно пам’ятати, що слід віддавати перевагу предметам розмір яких буде дорівнює розмірам приміщення.

При невеликих розмірах ванної кімнати, і сантехніка повинна бути малогабаритної, можна зупинитися на душовій кабіні або підібрати вузьку ванну.

Сучасний ринок пропонує душові кабіни різної комплектації і габаритів, а якщо ви віддаєте перевагу ванну, то і вони випускаються різних форм і розмірів.

Різноманітність сантехнічних аксесуарів, дозволить робити вибір, який відповідає вашим бажанням і габаритам приміщення.

Раковини

Вибираючи раковину, першочергово також варто звертати увагу на її розміри, а потім вже на функціональність і стиль моделі. Останнім часом добре зарекомендували себе сантехніка і раковини тюльпан.

Популярність раковин на п’єдесталі пояснюється тим, що вони дозволяють приховати елементи трубопроводу.

Покупцям пропонуються і інші моделі, наприклад, настінні, вибираючи таку модель, слід продумати, то, що всі труби доведеться монтувати в стіні.

Для виготовлення сучасних раковин застосовується фаянс і фарфор. Порцелянові вироби, мають менш пористу поверхню, тому за ними легше доглядати і вони практично не вбирають запахи, тому краще купувати раковини з порцеляни. Проте фаянсові раковини прослужать вам досить довго, щоб встигнути набриднути.

Варіанти унітазів

При виборі унітазу, перевагу слід віддавати виробам з круговим зливом, така конструкція забезпечує рівномірний стікання води по внутрішній поверхні унітазу.

Практика показує, що така система зливу є найефективнішою.

Якщо ви замислюєтеся про економію, то можна зупинитися на унітазах з половинним зливом. Конструкції унітазів відрізняються ще трубою відводу, яка може бути прямою або змонтованої під кутом.

Якщо ви задумали мати компактну модель, то фахівці радять зупинитися на унітазах з прихованим бачком.

Вартість унітазів з прихованим бачком практично не відрізняється від звичайних моделей, а це дозволяє зробити вибір, спираючись на своє бажання і особливості приміщення.

Різниця в унітазах є ще в наповненні водою, разом з тим у всіх сучасних моделях, вода набирається тихо, але цей момент краще уточнити у продавця.

Грамотний підхід до вибору сантехнічного обладнання для ванної кімнати, дозволить облаштувати її з комфортом, навіть якщо вона малих розмірів.