Абсолютно для кожного господаря або господині важливі чистота і комфорт в будинку або квартирі. Далеко не останню роль в цих поняттях відіграє наявність якісного сантехнічного обладнання. Як правило, починаючи ремонт свого житла, 90% господарів в першу чергу міняють труби і сантехніку. Це, звичайно ж, правильне рішення, адже сьогодні безперебійна робота сантехнічного обладнання – це запорука комфорту в будинку.

Сантехнічне обладнання для кухні – це в основному мийка та змішувачі. Всі складові кухонного сантехнічного обладнання відрізняється підвищеним захистом від механічних пошкоджень, так як розрахована на часте використання. Змішувачі для кухні бувають одно- і двухзахватние – це означає, що в однозахватних кран відкривається однією рукою, а в двухзахватние можна відкривати двома і відразу два крана. Вони відрізняються не тільки «загарбного», а й способом монтажу, формою зливу і матеріалом корпусних частини (нержавіюча сталь, кераміка). Найчастіше встановлюють змішувачі класичної форми з поворотним зливом, спосіб монтажу – горизонтальний.

Сучасні виробники сантехніки для кухні дають можливість споживачеві підібрати мийку для кухні самої різної форми, розміру і кольору. Найпопулярнішими є мийки з нержавіючої сталі, граніту і кераміки. Керамічні мийки все більше набувають заслужену популярність серед споживачів, тому що в порівнянні з мийками з інших матеріалів значно краще в експлуатації. Будь-яка бруд з керамічної поверхні дуже легко видаляється, навіть сухою ганчіркою, а це, погодьтеся, важливо.

Мийка для кухні не повинна бути маленькою і дрібної – це дуже незручно, адже в ній миються не тільки тарілки і чашки, а й сковорідки, каструлі, листи. Якщо мийка дрібна, то вода і забруднення від посуду будуть розбризкується за її межі, таким чином, доведеться постійно чистити все навколо мийки.

В сучасних мийках часто встановлюють стоп-вентилі, ущільнювальну стрічку і шумопоглинальну гумку, що дає можливість для більш зручної експлуатації. Сьогодні ринок сантехнічного обладнання «рясніє» різними новинками, з використанням у виробництві новітніх технологій. Однією з таких новинок є вбудована бойлерна система, яка забезпечує наявність і використання гарячої води в будь-який зручний час.

Вибирайте для своєї кухні зручну, якісну сантехніку, щоб її використання не дратувало вас, а приносило задоволення.