Ідея створення інтер’єру з каміном виникла через здатність вогню не тільки зігрівати природним теплом, а також зачаровувати і заспокоювати.

Ну що ж робити тим приміщенням, де розміри кімнати не дозволяють встановити таке габаритні пристрій? На щасливий випадок, інноваційне виробництво, створило такий прекрасний варіант, як спеціальні каміни, створені для сучасних віталень, де можна посидіти всією сім’єю за душевним розмовою або ж атмосферно провести свята з друзями.

Вибір каміна

Самим чудовим вважається камін, який користується популярністю ще з минулих часів, завдяки тому, що він працює на основі дров. Вітальня, яка оформлена таким дизайном, дозволяє розвернутися кордонів фантазії і створити самий ексклюзивний інтер’єр. Сам виріб можна придбати у досвідчених майстрів, таким чином, отримавши авторську роботу, в якому властиві колорит і душа. Однак, щоб його встановити необхідно до найдрібніших тонкощів розрахувати місце розташування, подбати про вентиляційному каналі і димоході. Не варто забувати, про місце, де будуть зберігатися дрова. Дані нюанси легко враховувати в тому випадку, якщо камін будуть застосовуватися в приватному будинку, чого не скажеш про багатоповерхові квартири, де можуть виникнути складності.

Існує варіант газові моделі, але в цьому випадку, доведеться подбати про документи, які дозволяють його установку.

Найкращим рішенням стане биокамин. Щоб встановити такий елемент не знадобиться ні дозволу, ні спеціальний монтаж, ні витрата великого простору. Дане пристосування зручне, в ньому відсутня сажа, кіптява, дим і природний вогонь. Дані моделі відтворюють тільки імітацію вогню, що робить його безпечним для приміщення і життя людини. Існують такі елементи, які можна вбудовувати в зону меблів і тонкі стіни. Також притаманна додаткова функція, яка повністю відображає природне полум’я – звукові ефекти потріскування і тління вугілля. Простата вироби і доступна ціна є приємними бонусами.