Облицювання стін і стель досить складна робота, її потрібно довіряти професіоналам.

Декоративна штукатурка – це відмінне рішення. Вона може бути виконана практично в будь-якому відтінку, відрізнятися фактурою, малюнком. Вона завжди гармонійно виглядає з будь-яким дизайном і меблями.

Декоративна штукатурка відрізняється від звичайної. Вона може мати фактуру натурального каменю або мармуру, листя. З її допомогою можна зістарити приміщення, оформити його в античному стилі. Ефектів її створення може бути дуже багато. Наносити її складніше, ніж звичайний розчин, тому не кожен може виконати таку роботу.

Декоративна штукатурка повинна виглядати дуже рівною і гладкою, привабливою, при її нанесенні не повинно бути ям і тріщин, опуклостей. Тому майстри особливу увагу завжди приділяють початкових етапах роботи. При цьому необхідно добре гарантувати поверхні, вирівняти все западини, прибрати опуклості, розшити тріщини. Гарна підготовча робота стане запорукою якісного декоративного покриття. На її виконання може піти часу більше, ніж на нанесення штукатурки. Може знадобитися виставляти маячки, збивати весь старий розчин дощенту.

Декоративна штукатурка тільки тоді вийти якісної і довговічною, коли були правильно і професійно зроблені всі початкові роботи. В такому випадку можна розраховувати отримати покриття, яке буде відрізнятися красою і зносостійкість. Штукатурка такого роду характеризується як пластична, тому її можна використовувати для покриття практично будь-яких поверхонь, коробів і стовпів, стін і стель.

Декоративна штукатурка робиться із застосуванням синтетичних і натуральних матеріалів. Вона забезпечить поліпшення звукоізоляційних і теплоізоляційних властивостей приміщення. Є такий її вид, які можна використовувати для обробки фасаду будівлі. Вона дозволяє приховати нерівності і тріщини, не боїться вологості і перепаду температурного режиму, впливу яскравих променів сонця. Вона все стійко перенесе протягом багатьох років і при цьому не втратить свого привабливого вигляду.

Декоративна штукатурка може незвично, ексклюзивно прикрасити будь-яке приміщення. Її можна побачити в спальні і на кухні, в офісі або коридорі, вона універсальна в цьому плані. За рахунок застосування спеціальної техніки нанесення можна досягти отримання унікального рельєфного малюнка. Шпателем майстер може робити кругові і горизонтальні, вертикальні мазки. Перед замовленням робіт всі нюанси обговорюються з клієнтом. Він може запропонувати свою фактуру і відтінок декоративної штукатурки. Після узгодження всіх нюансів майстри виконають всі точно, ідентично задумки дизайнера, замовника.

Декоративна штукатурка може бути нанесена практично на будь-яку поверхню, наприклад, на дерево або камінь, гіпсокартон і навіть на метал. Ціна сьогодні на оздоблювальні роботи приємно здивує будь-якого клієнта, вона стала доступною для всіх. Декоративна штукатурка гарантовано прослужить багато десятків років, не вимагаючи обслуговування і ремонту.