Щоб встановити терасну дошку одного бажання замало. Важливо дотримуватися правильної послідовності і рекомендацій.

Терасна дошка є інженерною спорудою. Робота повинна початися з розробки ландшафту на ділянці. Саме з цього і починається робота.

Терасні дошки можна розділити на наступні групи:

  • укладка з натуральної деревини;
  • з термообробленого дерева;
  • з ДПК.

Всі ці матеріали відрізняються за своїми експлуатаційними властивостями і ціною. Тому кожен замовник вибирає виходячи з власних вимог і переваг.

Після того, як вид терасної дошки обраний, потрібно перейти до наступного етапу. І полягає він у перевірці основи під терасу. Повинен бути ефективний дренаж для відведення води. Якщо майданчик вже готова під укладання потрібно перевірити місце на наявність уклонів. Безпосередньо перед монтаж терасної дошки може бути прихованого виду або відкритого. При прихованому використовуються спеціальні пластини або кронштейни.

Важливо щоб не було зазорів між дошками. Це призводить до того, що дошка може бути деформована. Важливо дотримуватися правильної технології укладання. Важливо щоб температура при якій укладається дошка була не менше п’яти градусів. Перед укладанням дошка повинна полежати в розкритому вигляді там, де вона буде укладена. Розмір швів між дошками не повинен перевищувати 0,8 міліметрів.

Після того, як дошка покладена потрібно буде перекрити торцеві частини дошки. Для цього потрібно використовувати декоративні планки. Або ж можна вибрати плінтус. Важливо враховувати поради професіоналів. Наприклад, потрібно своєчасно видаляти вологу, не допускаючи її тривалого перебування на дошці. Бруд з дошки потрібно очищати спеціальною щіткою.

Не варто використовувати скребки та щітки з дуже жорстким ворсом. Якщо виникають будь-які дефекти на покритті їх відразу ж доведеться усунути. Через кілька місяців після укладання терасна дошка може змінити свій колір. Це звичайний процес.

Отже, терасна дошка виглядає дуже ефектно і стильно. Однак важливо правильно її укласти, дотримуючись всіх порад і рекомендацій фахівців.