Кухня на задньому дворі – це літня кухня, іноді покрита павільйоном, тентом або іншою подібною структурою.

Зазвичай використовується для повсякденної сімейної трапези або розваги в гарну погоду, дуже проста кухня на задньому дворі може складатися не більше ніж з вбудованого газового або вугільного гриля з приміщеннями для зберігання і прилавка, або може включати майже всі зручності, які є в комплектних кухнях в приміщенні , наприклад:

  • холодильник;
  • раковини;
  • газова плита або пальника;
  • також електричні розетки для приладів.

Центральним і неодмінним атрибутом будь-якої кухні на задньому дворі є кухонне обладнання. Більшість кухонь на задньому дворі мають вбудований газовий або вугільний гриль в якості основного пристрою для приготування їжі. Багато спеціально побудовані кухні мають газові лінії, що йдуть до грилю або іншому кухонного обладнання.

Можливі й інші прилади для приготування їжі, такі як грилі з плоским верхом, духовки для випічки і конфорки з різною топкою для приготування їжі в каструлях або сковородах. Як правило, прилади для кухонь на задньому дворі працюють на газі, а не на електриці і виготовлені в основному з нержавіючої сталі.

Інші особливості кухні на задньому дворі встановлюються на розсуд власника. Деякі речі майже необхідні для того, щоб така установка кваліфікувалася як кухня на задньому дворі, а не просто як станція для приготування їжі. Освітлення для нічного використання, зустрічного простору, зберігання і водопостачання зазвичай вважається одним з мінімальних вимог, але немає строгого і швидкого правила або визначення.

Багато кухні на задньому дворі високо персоналізовані їх власниками відповідно до їх власними потребами. Вони можуть мати невеликі або навіть повнорозмірні холодильники. Поширені шафи, дерев’яні м’ясні блоки, розширене сховище для приготування і прийому посуду, тарілки і чашки, раковини для приготування їжі та миття посуду.

Велика частина конструкції типової кухні на задньому дворі часто розробляється з урахуванням ландшафтного дизайну, зовнішнього вигляду будинку і загального дизайну всього зовнішнього простору. Цегла, камінь і бетон є загальними будівельними матеріалами, але можливості для матеріалів практично безмежні.

Також можна використовувати такі породи дерева, як тик і червоне дерево, високоякісну керамічну плитку, а також оздоблення підлог мармуром і гранітом вважається кращим варіантом. Тому пам’ятайте, що зайшовши на спеціалізований сайт Ankor-ik завжди можна швидко вибрати і вигідно купити якісний граніт і мармур, який прикрасить будь-які підлоги. Деякі компанії продають портативні або полупортатівние пристрої, які можуть бути єдиними або модульними системами.