Ковролін є м’яким покриттям для підлоги, яким застеляють повністю всю кімнату.

Він здатний позбавити вас від холодного статі, обігрів при цьому всі приміщення. Ковролін користується популярністю в сучасному світі завдяки своїй якості і широкому асортименту вибору. Можна підібрати абсолютно будь-яку колірну гамму, малюнок або візерунок. Виглядає він дуже стильно і якісно. У нашій статті ви дізнаєтеся про види ковроліну.

Ковролін буває як натуральним так і синтетичним.

До натуральному ковроліну відносять полотно з вмістом від десяти відсотків вовни. Його головними перевагами є пожежостійкість, водостійкість, він пружний і легкий в прибиранні. До недоліків такого ковроліну відносять високий ціновий діапазон і можливість деформуватися.

Одним з популярних синтетичних ковроліну вважається нейлон. Він відрізняється своєю м’якістю і дуже легкий у прибиранні. Синтетичний ковролін виготовляється з використанням синтетичних волокон. Такий як поліомід, поліпропілен, поліакріл, поліестер, терклон і зваримо.

Ковролін також може бути тканим-це одне з найдорожчих і міцних покриттів. Він виглядає як натуральний килим.

Тафтінговий ковролін відрізняється своєю жорсткістю, він прошитий нитками, а в якості закріплення використовують клей. Але він відрізняється величезним асортиментом різних візерунків і колірного діапазону.

Голкопробивний ковролін відрізняється від попередніх шумоізоляцією.

Головними перевагами використання ковроліну є:

  • найголовніше це доступний ціновий діапазон;
  • різноманітність колірної гами і текстури;
  • легкий у догляді;
  • просте настилання;
  • довговічний;
  • пожежостійкий;
  • вологостійкий і водонепроникний;
  • володіє шумоізоляцією.

Звичайно як і будь-який інший товар необхідно підбирати з акцентом на якість, тільки тоді він прослужить вам на тривалий час і не деформується при догляді. Абсолютно підходить для всіх приміщень, але для кожної кімнаті повинен бути підібраний індивідуально. Підбирайте ту колірну гамму, яка найкраще підходить до вашого інтер’єру. Все повинно виглядати красиво і гармонійно.

Вдалих вам покупок! Дякую за увагу!