Оптимальним вибором фахівці вважають профлист марок С8, С21, які виділяються оптимальним поєднанням ціни і якості. Літерою С позначається стіновий профнастил, а 8 і 21 – це висота гофри, що позначається в міліметрах.

І наостанок ще декілька порад від професіоналів, як уникнути помилок при самостійному монтажі забору з профнастилу: краще купувати нові опорні стовпи, а не б/у, в такому випадку проблема корозії металу буде відсунута на добрий десяток років;

Який спосіб установки стовпів оптимальний: з використанням бетону або забивання вручну?

Забиті вручну стовпи складно встановити за рівнем, результатом чого може стати крива і не естетична лінія огорожі. Плюс цього способу – його дешевизна.

Забетонований стовп більш стійкий проти корозії, ніж забитий в ґрунт. Забір, підставою якого є такі стовпи, здатний більшою мірою протистояти вітрових навантажень, зате вартість його установки набагато вище.

Виробляти фарбування опорних стійок і лаг слід неодмінно, інакше вже через пару тижнів конструкція буде покрита іржею. Виконати це найкраще до початку монтажу профлиста, щоб не залишити незабарвлені ділянки і уникнути забруднення профлиста фарбою і ґрунтом.

Заклепки застосовуються для фіксування однакових по товщині листів, а не для кріплення профнастилу до стовпчиків. З цією метою краще скористатися саморізами в колір профлиста.