Каркасні будинки давно популярні, адже у них особлива технологія будівництва, яка обумовлює цілий ряд переваг.

Особливість полягає в тому, що всі елементи спочатку створюються в заводських умовах, а на будмайданчику відбувається практичний збір всього будинку в єдину конструкцію.

Особливості зведення будинків з каркаса

Займатися зведенням повинна тільки будкомпанія, що має безпосередній досвід зведення каркасних конструкцій. Тільки в цьому випадку можна отримати якісне будова, яке простоїть довгі роки. Також важливо звернутися в ту компанію, яка буде створювати для вас проект, тому що іноді розміри деяких деталей можуть не відповідати розмірам, але важливо, щоб вони повністю вписувалися в проект, будівельники змогли швидко зробити підгонку. Вони зберуть конструкцію за мінімальні терміни.

Одним з плюсів каркасного будівництва є комфорт, але для цього важливо, щоб всі балки, бруси були зібрані максимально щільно один до одного, не з’являлося ніяких щілин. Також надалі каркасний будинок буде комфортним, якщо використовувати тільки якісну деревину. Не повинно бути дефектів. Серед основних переваг каркасних будинків виділяють максимально швидкий монтаж.

Переваги каркасних споруд

Зведення при коректному застосуванні технології займає не більше двох місяців. Залежно від того, яка площа будинку. Деякі будинки можуть бути зібрані протягом місяця. У порівнянні з іншими конструкціями, наприклад, з будинками з бруса, цегляною кладкою, дана споруда обійдеться в ціні дешевше. Такий будинок має відмінні показники теплопровідності, особливо якщо застосовувати додатково якісний утеплювач.

Такі будинки швидко прогріваються в холодні пори, будуть затримувати тепло. Дім із дерев’яною структурою непідвладні усадки, як це може статися з деревиною. Передбачається невелика навантаження на фундамент, так як сама конструкція не має великої ваги.

Всі будинки робляться тільки з використанням екологічних матеріалів, відповідають санітарним нормам. Дана конструкція повністю стійка до перепадів температури. Обов’язково зберігається початковий рівний вид в будь-який час року, тому що такий будинок здатний забезпечити оптимальну температуру всередині, завдяки тому, що натуральна деревина поглинає надлишок вологи.

Конструкція стійка до вітрів, до різних атмосферних явищ. На етапі зведення є можливість заховати всі комунікації у вигляді труб, вентиляції, каналізаційної системи, кабелів. Що стосується внутрішнього оздоблення, то вона може бути найрізноманітнішою, її монтаж можливий практично в будь-який час року, навіть в невеликі морози.