Вибираємо відповідний розмір і форму

Вибір форми є основним параметром, на який варто звернути увагу. Найбільш популярні:

  1. Пряма форма дивана вважається найпоширенішою. Такі моделі не займають багато місця і бувають як маленькими і компактними, так і вельми габаритними. Поставити їх можна біля стіни або в центрі вітальні.
  2. Кутові моделі мають гарний вигляд і відрізняються мобільністю. Поставити їх можна як в кутку кімнати, так у вікна або в центрі. Такий диван не буде захаращувати простір і добре впишеться в інтер’єр. Потрібно тільки знати, як вибрати кутовий диван для вітальні на сайті https://oakshop.com.ua/myaki-mebli/dyvany/.

    В першу чергу зверніть увагу на те, як він розкладається. Чи буде зручний той чи інший спосіб. Він може бути лівостороннім або правостороннім. Уявіть, де саме він буде стояти. Якщо ви ще не визначилися з цим, подивіться на моделі, в яких бічні елементи можна міняти місцями.

  3. Модульні моделі трансформери представляють собою своєрідний конструктор. Його можна складати в будь-яку сторону, робити прямим або кутовими. У деяких варіантах пропонується придбати відповідні частини на свій вибір.
  4. Напівкруглі дивани – це рідкісні і оригінальні меблеві вироби. Вони підходять для просторих кімнат. З ними можна красиво обставити сучасний інтер’єр. Єдино, такі моделі рідко бувають розкладними.

Це основні форми диванів, які будуть добре виглядати в вітальні. При виборі конкретного випадку потрібно врахувати і його розміри. Для просторої кімнати підійде будь-який варіант, як маленький, так і великий.

Найбільш популярні моделі, розраховані на 3 чоловік. Їх довжина становить близько 2 м. Якщо до вас часто приходять гості або ви збираєтеся всією сім’єю, зверніть знімання на варіанти з 5 – 6 місцями. В цьому випадку не доведеться розміщувати в кімнаті крісла і стільці. Добре для цього підходять напівкруглі і кутові моделі.

Для маленького приміщення вибір розміру особливо важливий. Диван встановлюється так, щоб він не перекривав доступ до дверей, вікон або інших меблів. Стандартний варіант – це прямі моделі, розраховані на 2 – 3 місця.

Модульний виріб – це сукупність декількох блоків, які складаються в єдину конструкцію. Також модулі можна використовувати окремо. Модульна система може включати спальне місце, але зазвичай їх основне призначення – відпочинок і доповнення інтер’єру.

На ринку присутня велика кількість таких диванів з різними видами конструкції. Модель буде вдалим варіантом для невеликої квартири-студії.

У магазинах можна зустріти і таку модель, як острівної диван. Цю меблі вибирають особливі поціновувачі, так як вироби дійсно виглядають благородно і шикарно. За формою дивани можуть бути круглими, напівкруглими, овальними і прямокутними. Вони встановлюються у вітальнях як місце відпочинку. Розташовувати вироби варто таким чином, щоб до них було легко наблизитися з усіх боків.