Тютюн для кальяну являє собою певну комбінацію компонентів з приємним запахом. У нього додають ще ароматизатори і різні компоненти, які створюють найкращий тютюн для кальяну. Така суміш дуже відрізняється від звичайних тютюнових сигарет, наприклад тим, що в ній знаходиться патока і гліцерин.

Дорогим компонентом в найкращому тютюні для кальяну виступає ароматизатор (придбати можна тут: https://flameflavour.com). 1 літр коштує в межах 50 доларів – 1200 доларів. Цього обсягу вистачить на приготування 50 – 100 кг продукції. Використання різних ароматизаторів впливає на вартість продукту і одержуваний смак. Кожна компанія має певні особливості виробництва і технологію. Визначитися з тим, який найкращий тютюн для кальяну дуже складно. Це вирішується в індивідуальному порядку.

Який тютюн для кальяну найкращий?

Вирішити який найкращий тютюн для кальяну непросто. Сьогодні на ринку представлено багато видів даного продукту від різних виробників. Весь асортимент продукції поділяється на ароматизовані і натуральні природні без використання ароматизаторів. Натуральні продукти користуються популярністю в тих країнах, звідки прийшло кальянное куріння, і там вони створюють найкращий тютюн для кальяну. Там цінуються природні інгредієнти. Щоб поліпшити смак, сировину комбінують з травами, а курять його без фільтрів і застосування вугілля.

Ароматизований тютюн використовують по всьому світу. Він створюється із застосуванням вищезазначеного інгредієнта. Продукт має певний запах і високу вологість. Виробники постійно розширюють асортимент своєї продукції. Вони задовольняють побажання своїх покупців і серед нього можна знайти найкращий тютюн для кальяну для певних курців. Деякі виробники продають по сімдесят різних смаків. Купуючи такий продукт, можна не турбуватися про те, чи буде тютюн смачним. Виробники вже заздалегідь потурбувалися про це.

Більшість творців використовує для кальянної суміші тютюн Golden Virginia. Щоб вона не була міцною, тютюн вимочується в воді, а після змішується з гліцерином і медом. Остаточний етап полягає в додаванні ароматизаторів. Кожен курець любить різні смаки, і слухати чужу думку не варто. Новачки можуть експериментувати ароматами і смаками, а вже потім вибрати найкращий тютюн для кальянів. На ринку особливою популярністю виділяються такі марки тютюну:

  1. Nakhla;
  2. Adalya;
  3. Layalina;
  4. Starbuzz;
  5. Al Fakher.

З них найкраще починати куріння кальяну.