Пральна машинка наша щоденна побутова помічниця. Завдяки їй список наших домашніх справ значно зменшується. Але що ж робити якщо раптом з незрозумілих причин машинка виходить з ладу, починає барахлити і «вередувати»? Чи не повертатися ж в 19 століття! Пральній машині як і будь-якого іншого електронного приладу потрібен постійний догляд і турбота. Але що робити якщо навіть так вона перестала працювати?

Для початку потрібно спробувати розібратися в причині, тому ми – сервіс https://remont-stiralki.kiev.ua/rsmkc/remont-stiralnyh-mashinlevyj-bereg/ наводимо найпоширеніші симптоми несправностей «пралок»:

  1. Вода в барабані не нагрівається. Найчастіше це можна помітити неозброєним оком, проте можна провести невеличкий експеримент: під час того, як машинка буде активно прати білизну на високій температурі акуратно доторкніться до скла кришки барабану. Якщо вона не нагрілася, то найімовірніше проблема саме в системі прогрівання води. Цей симптом може свідчити про те, що зламався ТЕН, або термостат.
  2. Під час процесу прання ви чуєте «підозрілі» звуки, які виходять від машинки: вона гуде і вібрує щосили? Особливо, якщо ця особливість була придбана з часом. В першу чергу варто перевірити чи не потрапило щось забуте в кишенях одягу між барабаном і баком. Якщо ж все чисто, то найімовірніше у вас вийшли з ладу підшипники або амортизатори. Також такий звук може свідчити про неправильний розподіл білизни під час прання.
  3. Якщо Ви помічаєте що ваша пральна машинка «протікає» або робить досить вагомі калюжі? Не поспішайте хапатися за голову і в терміновому порядку викидати її – найчастіші причини подібних подій це пориви патрубка або манжети люка; вихід з ладу прокладки на підвідному шлангу. Подібні деталі коштують недорого, і майстри нашого сервісу завжди будуть раді допомогти з їх перевстановлення для того щоб ваша машинка знову була як новенька.
  4. Ви помічаєте воду до або після прання безпосередньо в барабані? Якщо після прання вода не зливається, а продовжує стояти, це може натякати на зламаний насос, або засмічений фільтр. Якщо проблема саме з ним, то її можна спробувати усунути самостійно, якщо ж зламався насос – радимо Вам викликати майстра з нашого сервісу по ремонту пральних машин.
  5. Вас також може турбувати абсолютно зворотна проблема – прання не починається через відсутність води. Для початку рекомендуємо Вам перевірити подачу води, якщо з нею все в порядку, то швидше за все проблема в зламаному впускному фільтрі або забівшемся шлангу подачі води. Також не варто забувати, що це може бути програмної, а не механічною поломкою, що також трапляється не рідко.
    Найстрашніший сон для власника пральної машинки – це той випадок коли вона зовсім перестає реагувати навіть на кнопку включення. Це може свідчити про те, що згорів блок живлення, або ж злетіла прошивка. У подібних ситуаціях ми радимо не зволікати і одразу звертатися до майстра!
  6. Одна з останніх найбільш поширених проблем це повна або часткова нерухомість барабана. Найчастіше причинами цього можуть бути зламаний двигун, порваний приводний ремінь, програмна помилка, або наявність стороннього тіла між барабаном і баком.