Вхідні двері – це перша лінія оборони від непрошених гостей. Надійні двері, правильно підібрані і професійно встановлені, припинять будь-яку можливість несанкціонованого проникнення ззовні. Захищають вони Ваш будинок від протягів, шуму, пилу і бруду з вулиці. Тому вибирати їх потрібно, слідуючи підказкам експертів.

Вхідні двері «Cortez» – кращий захист для вашого будинку або квартири

Можна довго ходити по ринках і невеликим магазинчиках, слухаючи розповіді продавців-консультантів, що представлена у них в салоні продукція відповідає всім вимогам ДСТУ, стандартів ЄС і ТЗ. Однак, саме в таких торгових точках продають низькоякісну продукцію за завищеними цінами. Тому ми рекомендували б відразу звернутися на сайт https://cortez.in.ua/.

Так, в мережі «Cortez» Ви зі стовідсотковою гарантією зможете купити вхідні двері в Києві і в цілому по Україні, які відповідають Вашим очікуванням.

Переваги продукції даного виробника:

  • широкий дііапазон цін в межах;
  • представлені вироби різних сегментів – Преміум, Стандарт, Економ;
  • широкий вибір розмірів, можливість замовлення індивідуального виконання для нестандартних вхідних груп;
  • різні стилі – від класики до фьюжн і хай-тек.

Але на перше місце виробник, звичайно ж, ставить надійність. Дверні коробки оснащені антизрізами – спеціальними штирями, які утримують полотно навіть в тому випадку, якщо зловмисникам вдасться просвердлити личинку замку. У виробництві використовується антивандальна фурнітура. А місця установки замку і петель додатково посилені броньованими плитами. Від протягів і холоду Вас надійно захистять кілька контурів зіткнення і ущільнювачів.

Тобто, можна сказати з усією відповідальністю, що в квартирі, де встановлені двері “Cortez”, Ви будете почувати себе як за кам’яною стіною. Як убезпечити свою квартиру Сьогодні в більшості багатоквартирних будинків встановлені домофони, так що проникнення небажаних елементів з вулиці практично неможливо.

Але мешканців можуть хвилювати і інші проблеми: галасливі сусіди, що виходять на сходову площадку для перекуру, пил, комахи. Двері Cortez розробляються з урахуванням всіх цих факторів. Завдяки кільком контурам ущільнення Вас не будуть хвилювати ні шум, ні запахи з під’їзду. Обладнані антивандальними замками з сувальдним механізмом, вони володіють високим запасом зламостійкості і ресурсом міцності на десятки років.