Стінові панелі останнім часом користуються особливим попитом. Вони являють собою сучасний матеріал, який використовується в основному для внутрішньої обробки, як житлових, так і робочих приміщень. Деякі види знайшли своє застосування для зовнішньої обробки будівель.

Панелі, використовувані для обробки стін, мають чимало очевидних позитивних характеристик щодо інших матеріалів. Вони включають такі:

  • немає потреби готувати стіну для установки цих матеріалів – навпаки, панель сховає наявні дефекти: тріщини, відколи, нерівності та інші;
  • вони надають стінам додаткову тепло- і звукоізоляцію;
  • під панелями можна таємно встановлювати комунікації: труби, електропроводку;
  • робота по їх установці виконується легко і швидко, в основному, досить буде використовувати клей, обрешітки, шуруповерт, гвинти та інші інструменти;
  • після завершення установки, додаткової роботи по обробці поверхні не знадобиться;
  • відмінною рисою стінових панелей є оптимальне співвідношення високих естетичних параметрів і прийнятною вартістю.

У продажу пропонуються стінові панелі з різних матеріалів. Пластикові панелі можуть бути встановлені в приміщеннях з високим рівнем вологості, наприклад, у ванній кімнаті або в кухні. Часто їх поверхню вдало імітує керамічну плитку.

Особливості

Матеріали, засновані на МДФ, в основному, використовуються для прикраси житлових кімнат, кухонь, коридорів. Вони також знайшли своє застосування і для прикраси офісів, кабінетів, коридорів в адміністративних установах. Їх поверхня прикрашена імітацією натуральної деревини, цегли, натурального каменю, керамічного граніту, мармуру або покрита візерунком.

Різноманітність матеріалів, кольорові і стилістичні рішення, варіанти декору надають дизайнерові інтер’єрів широкі можливості для реалізації своїх навіть найоригінальніших рішень. За допомогою стінових дерев’яних і пластикових панелей можна буде створити дійсно привабливий, солідний і при цьому, практичний інтер’єр.