Давно відома загальна перевага усіх видів натяжних стель – простота установки і експлуатації, при цьому кожен тип подібних стель має свої переваги.

Так найбільш популярні глянсові натяжні стелі, роблячи кімнату більш світлою, візуально збільшують її розміри, що актуально, коли здійснюється обробка однокімнатної квартири або маленької кімнати.

Такі стелі мають найбільшу колірну палітру, що починається класичним білим і закінчується глибоким чорним.

За рахунок своєї здатності, що відображає дані стелі створюють ефект дзеркальної поверхні і тим самим наповнюють кімнату додатковим освітленням.

Більш темна ПХВ-плівка має велику відбивну здатність. А зі світлими глянцевими стелями приміщення стає затишніше і м’якше. Застосуванням темних стель створюється ілюзія другого поверху в кімнаті.

Існує більше ста кольорів і відтінків ПХВ-полотна і це дає можливість створювати стельові покриття практично будь-якого ступеня складності і конструкції з безмежними дизайнерськими ідеями.

Уява може підказати будь-яку форму: плоску, пряму, похилу, опуклу, увігнуту, комбіновану, багаторівневу. Гарні глянсові натяжні стелі в поєднанні з конструкціями з гіпсокартону, пофарбованого в білий колір.

Невеликі кімнати або кімнати з низькими стелями – спальні, кухні, ванні кімнати, туалети – абсолютно міняють свій вигляд, якщо там встановити світлі глянцеві стелі. Високі житлові кімнати або приміщення в громадських будівлях вимагають більш темних кольорів стель.

Дуже актуальні дзеркальні натяжні стелі в кімнатах, де підвищена вологість. Так різноманітні забарвлення ПХВ-плівок дають можливість вибрати стельове покриття в тон кахельної плитки у ванній або басейні. При цьому плівки влагоустойчиви, на них не осяде конденсат, не утворюються колонії грибка або цвілі.

Одне з важливих якостей – це здатність тримати великі до ста літрів обсяги води на квадратний метр поверхні. Висохши, глянсове полотно прийме первісну форму.

Чудова здатність глянцевих стель відбивати світло дає можливість експериментувати з різними освітлювальними приладами. Можна застосовувати яскравий спрямований або м’яке розсіяне світло в залежності від призначення.

Найпопулярнішими для подібних стель є світлодіодні системи з різними ефектами, зокрема знаменитого зоряного неба. Незвичайні глянцеві натяжні стелі з вкрапленнями кристалів Swarovski.

Часто на полотна глянцевих стель методом фото-друку наносять будь-які графічні зображення, наприклад, знаменитої картини, фотознімки природи і так далі.

Глянцевими стелями легко змінити до невпізнання будь-яку кімнату, починаючи від малогабаритної кухні до VIP-залу.