Для дизайну інтер’єру в стилі “кантрі” характерна простота. У кантрі-інтер’єр добре вписуються комоди з відкритими полицями, на яких можна розставити вишиті картини або статуетки.

Основою стилю кантрі його особливістю є грубуваті і теплі сільські елементи такі як: колиски, лавки, скрині, які можна прикрашати клаптевими пледами та іншим текстилем, виконаним в подібній техніці.

Старовинна клаптева техніка шиття – хіт для оздоблення подібного сільського інтер’єру. Найактуальнішим малюнком є ​​яскраві і соковиті польові і садові квіти.

До речі посуд – теж важливий елемент декору кантрі: сміливо можна розвішувати тарілки з вигадливим орнаментом або дерев’яні дощечки з ручним розписом на стінах і розставляти їх на поличках меблів.

В основному кантрі-меблі виготовляють з натурального дерева (сосна, горіх, вишня). Крім того, дуже красиво і гармонійно виглядає плетені меблі.

Грубувата геометрія столів, поличок, комодів, стільців, ліжок з різьбленими спинками візуально створює враження, ніби ці меблі виготовили вручну, яка нагадує нам дні дитинства проведені у бабусі з дідусем.

Щоб пом’якшити трошки такий декор і робити його більш гармонійним, його можна прикрасити різноманітними відповідними аксесуарами, які імітують сільський стиль.

Затишок і чарівність дизайну інтер’єру в стилі кантрі підсилюють покривала, фіранки і скатертини з квітковим малюнком, в клітинку, смужку. Фіранки з рюшечками і оборками доповнюють чарівність, а маленькі диванні подушечки з вишитими візерунками продемонструють вміння господині.

Кантрі-дрібниці, такі як вази, кошики й статуетки, фігурки тварин, ікебани з сухих польових квітів додають гармонійності і створюють відчуття цілісності всього ансабля.

У такій затишній кімнаті, виконаної в стилі кантрі, завжди захочеться почитати книжку або зайнятися рукоділлям, надихаючи себе хорошими спогадами і наповнюючись позитивним настроєм.