Душова кабіна – відмінний варіант, коли є необхідність раціонального використання корисного простору.

Можливість встановити піддон для душа, і при цьому заощадити площа приміщення, є суттєвою привілеєм перед класичною ванною. Конструкція передбачає собою піддон і загородження з міцного скла, в бюджетних варіантах монтується шторка. Крім основної функції – прийняття душу, установка може включати додаткові можливості, такі як тропічний, масажний душ, джакузі.

Піддон для душа вибирають виходячи з супутніх чинників, існують готові варіанти різної форми з пластика, емальованого металу, акрилу. Іноді замість нього встановлюється заздалегідь підготовлене бетонну основу з бортиками, або без, з обробкою з нековзною плитки.

Типи душових кабін

Виділяють два основних види душових кабін: прості варіанти без стелі; бокси закритого типу з низкою додаткових можливостей, також пропонується комбінований варіант. Перші відрізняються недорогий собівартістю, простотою в монтажі, кабіни складаються з піддону і дверець, закріпленої до стіни, або до кута приміщення. Перед установкою загороджень душа відкритого типу стіни облицьовують плиткою або іншим відповідним матеріалом.

Кабіни з стелею мають переваги перед спрощеними відкритими варіантами, тому і ціна на них трохи вище. Містять у собі функції каскадного або тропічного душу, сидіння для зручного розпарювання ніг або проведення інших гігієнічних процедур.

Комбіновані варіанти доцільні тільки при наявності необхідної вільної площі, як правило розмір такої кабіни перевищує звичні габарити. У них поєднується душова кабіна і більшого розміру піддон, що дозволяє використовувати його в якості ванни. За допомогою додаткових пристосувань така установка може виконувати функції джакузі, гідромасажною ванною.

Піддон для душової кабіни

Висота піддону варіюється в межах 4-7 см, 30-40 см, деякі моделі досягають 70 см. Габарити душової кабіни задаються по перевагах замовника, іноді це нестандартні розміри. Виробники дотримуються наступних параметрів: 80×80 см, 90×90 см, 100×100 см, 120×80 см. Найбільшою популярністю користуються піддони з акриловим покриттям, вони практичні в догляді, мають приємний зовнішній вигляд.