Зацікавили фотошпалери 3D в якості кардинального методу поновлення домашнього інтер’єру? Тоді вам краще заздалегідь дізнатися про їх переваги і недоліки. Ознайомлення з декількома популярними моделями також не стане зайвим.

Для стін існує безліч оздоблювальних матеріалів. Використання більшості з них вже давно перевірена часом на відміну від новомодних тривимірних полотен, які прийшли до нас відносно недавно. Що ж дозволило їм настільки швидко набрати популярність? Давайте подивимося:

  • Гарний і незвичайний дизайн. Це найважливіша перевага 3D шпалер, яке виділяє їх з усіх інших варіантів оформлення інтер’єру. Об’ємна картинка в залежності від задумки виробника може візуально залишати площину стіни, немов намагаючись доторкнутися до вас, або ж, навпаки, провалюватися в неї, запрошуючи зазнати новий фантастичний світ;
  • Візуальне збільшення об’єму приміщення. Правильно підібране зображення «руйнує» кордону кімнати, створюючи ілюзію простору;
  • Унікальність окремих моделей. 3D шпалери можна замовити за власним індивідуальним ескізом;
  • Простота нанесення на стіну або стелю. Процес не відрізняється від поклейки звичайних важких шпалер, навіть клей використовується той же самий;
  • Елементарна інструкція догляду. Лицьова сторона 3D шпалер покривається захисним шаром вінілу, на який практично не сідає пил і не липне бруд. А якщо їх забруднити, то потім можна з легкістю відмити вологою ганчіркою або серветкою.

Зверніть увагу!

Перед здійсненням поклейки рекомендую прибрати всі меблі з кімнати, так як стереоскопічні шпалери вимагають багато вільного місця в процесі свого нанесення.

Зверніть увагу!

Тривимірні полотна дуже добре підходять на кухню, так як з них нескладно видаляти осідають тут від страв, що випікаються кіптява і жир.