Багато хто сумнівається в можливості установки натяжної стелі на кухні. У цьому приміщенні створюються складні умови з перепадами температур, підвищеною вологістю, отже, полотно системи буде піддаватися серйозним випробуванням.

Однак турбуватися з цього приводу не варто. Якісна натяжна стеля гідно витримає всі кухонні впливу, протягом декількох років буде зберігати функціональні і естетичні показники. Більш того, у цього виду обробки є кілька очевидних плюсів, які роблять такий вибір за доцільне.

Переваги натяжної стелі на кухні

Стельові системи пропонуються в двох варіантах. Полотно може бути текстильним або плівковим. Тканинні матеріали, хоча і мають високу міцність, для кухонних приміщень використовувати не варто. Для цієї кімнати можна замовити натяжні стелі з полотном з ПВХ. Полімерне полотно має стійкість до вологи, ультрафіолетових променів, до 70 ° C зберігають фізичні показники.

Є кілька вагомих причин для вибору цього виду обробки. Натяжна стеля:

  • Монтується без попередньої підготовки.
  • Володіє відмінними естетичними показниками.
  • Не вимагає складного догляду.
  • У разі затоплення сусідами зверху вбереже від псування меблі, оздоблення.

До переваг систем можна віднести і варіативність. Плівка ПВХ випускається в широкій палітрі кольорів, нескладно вибрати ідеальний варіант для будь-якого дизайну. Можна замовити фотодрук, створити унікальний інтер’єр. Стеля може бути одно-, дворівневим, оснащується світлодіодним підсвічуванням.

Зверніть увагу, що на сайті http://appstudio.com.ua/ru/products/chehly/index.html ви можете придбати якісні чохли просто зараз.

Порядок монтажу натяжної системи

Монтаж натяжної конструкції вимагає певних навичок, в роботі використовується професійне обладнання. Бажано довірити цю роботу досвідченим майстрам, щоб отримати бажаний результат, гарантувати якість, надійність.

Монтаж включає наступні етапи:

  • По периметру кімнати на дюбеля з шурупами закріплюється багет.
  • Виконується установка закладних компонентів для світильника, конструкцій, які будуть розташовуватися під полотном.
  • Плівка фіксується на кутах, нагрівається тепловою гарматою.
  • Полотно натягується, кріпиться до багета.
  • Монтуються світильники, декоруються шви.

При виборі плівки варто віддати перевагу глянсовому матеріалу. На матових шорсткуватих полотнах може накопичуватися пил, забруднення. Гладкі поверхні легко очищаються з використанням миючих засобів.