Сучасний матеріал геотекстиль знайшов свою популярність вже давно завдяки своїм дивовижним властивостям – полотно збільшує термін експлуатації конструкції за допомогою особливих армуючих властивостей.

Придбати геотекстиль для комерційних потреб або побутових можливо на сайті перевіреного виробника – доступні ціни та високу якість товару стали головними достоїнствами бренду.

Сфери застосування геотекстилю багатогранні, так, наприклад, унікальний матеріал використовується в залізничній промисловості, в будівництві, і навіть у справі з облагороджування території – особливим текстилем користуються навіть дачники, з метою укрити свої насадження від погодних явищ. Неможливо уявити зведення траси і пішохідних доріжок без використання геотекстилю – додаткова прошарок дає всьому полотну надійну міцність, а також збільшує його довговічність.

Які функції має геотекстиль?

В першу чергу варто сказати про армування – має ідеальну структуру для зміцнення вихідної насипу, а також є прекрасним зчіплюються матеріалом. Полегшуючи навантаження на дорожнє полотно, геотекстиль захищає ізоляційні прошарки. Також до властивостей цього новомодного покриття можна віднести захист дренажу від корозії і цвілі – прокладаються труби захищаються за допомогою геотекстилю від згубних впливів грунту.

Геотекстиль активно застосовується дачниками для поліпшення присадибної території, і в першу чергу це стосується доріжок і архітектурних форм – відокремлює грунт від наступного шару насипу, запобігає проростанню бур’янів за допомогою ультрафіолетової захисту. Геотекстиль грає величезну роль в побудові живих водойм і басейнів – є першим шаром в котловані, і допомагає для подальшого успішного будівництва.

В саду геотекстиль використовується не тільки як покриття, а й впровадження в грунт – щоб відокремити родючу зону від поганого грунту і засадити місце новою культурою, м’який матеріал стане в нагоді як не можна краще. Цим чином матеріал оберігає цінні насадження від бур’янів і зберігає вологу в виділеної грунті, тим самим допомагаючи рослині або чагарниках рости і розвиватися.