Густе, блискуче волосся насиченого кольору – ознака молодості та здоров’я. Саме тому ми дуже засмучуємося, коли всі наші зусилля щодо надання зачісці більшої густоти виявляються марними. Та й чи це можливо? Раптом цей параметр зовнішності генетично запрограмований і вплинути на нього не можна?

Для того, щоб відростити волосся потрібно не тільки чекати, а й правильно доглядати за ним, а також стимулювати зростання. Ми не молодшаємо і наш організм працює повільніше. Адже з віком відростити довге волосся не так просто і навіть складніше, ніж зробити це в дитячому віці – детальніше – на сайті Head&Beard. Тут представлено продукт для підтримки росту волосся та бороди.

Стартер підтримує та стимулює ріст волосся та бороди. Багатий вітамінний склад у поєднанні з активним елементом Копексил пробуджує сплячі волосяні фолікули. Чи не сушить шкіру, має приємний аромат сандалового дерева.

Ми компанія нового покоління, що спеціалізується на виробництві косметики для підтримки росту волосся та бороди. Незалежно від того, жінка ви чи чоловік, хочете довге волосся чи бороду, вам потрібно розбудити сплячі волосяні фолікули або пересадити волосся – ми вам допоможемо.

Тому в нашій пропозиції ви знайдете не тільки основний продукт для росту волосся та бороди, але й необхідні аксесуари, які допоможуть прискорити та покращити результат – шампунь, дермаролер, вітаміни та крем.

Як росте волосся

Процеси, які у фолікулі, залежить від фази зростання. Активна – анаген – дозволяє клітинам виробляти велику кількість кератину, який є основним будівельним матеріалом стрижня волосся. Далі слідує фаза деградації фолікула – катаген. Волосяна цибулина не отримує достатнього харчування від кореня, зростання зовсім сповільнюється. У фазі телогена волосся, що відокремилося від цибулини, поступово просувається до поверхні шкіри і випадає. Після цього весь цикл повторюється.

У нормі у дорослих людей волосся відростає на 1,5 см на місяць, причому у чоловіків цей процес відбувається швидше.

У цій статті я розповім, як прискорити ріст волосся за допомогою найпростіших порад. Використовуючи їх, вже через рік ви виявите довге красиве волосся на своїй голові.

Масаж голови

Робіть масаж голови. Від стимуляції крові волоски почнуть рости ще швидше. Приємний бонус: з’являться і нові, які нададуть об’єм та густоту. Погодьтеся, густе волосся ще нікого не псувало. Але тут дуже важливо робити масаж перед тим, як ви почнете мити голову. Адже якщо робити масаж перед виходом, то шкіра голови почне виділяти жир, який зробить її візуально брудною. Тому робіть масаж перед миттям голови.

Червоне вино та горіхи

Ці два продукти дуже сильно стимулюють кровотік і дарують нам вітаміни. Почне рости не тільки волосся, а й нігті, шкіри стане візуально красивішим і здоровішим. Тут головне також бути акуратним, тому що в горіхах міститься величезна кількість калорій, а також продукт є алергенним. Дозволяєте собі таку цікаву процедуру раз на тиждень.

Вітаміни

Вітаміни дуже важливі не лише для волосся, а й для функціонування організму загалом. Візьміть за звичку пропивати курс щорічно, щоб підготувати організм до майбутніх холодів. Саме вітаміни зміцнять корінь волоска, допоможуть волоску стати густішим і красивішим. Полотно волосся набуде блиску і яскравості.

Стрижка

Якщо бачите, що кінчики січуться, позбавляєтеся цієї проблеми. Справа в тому, що відвідані кінці будуть тягнути пошкодження по всій довжині, тим самим порушуючи зовнішній вигляд волосся. Якщо побачили, що волосся січеться, бігом до перукарні.