Одним із найуніверсальніших предметів меблів для дому є шафа-купе. Її можна розміщувати у передпокої, спальній, вітальні, дитячій. Маючи різні габарити та форму, такі предмети добре вписуються практично у будь-який простір.

Переваги

Головною перевагою шафи-купе є її універсальність та економія місця. Цей предмет меблів є набір секцій, де можуть бути полиці, ящики, вішалки. Тут може бути одяг, взуття, головні убори, парасольки, дрібні предмети. Закривається простір за допомогою зсувних дверей, тому для установки шафи йому не потрібна площа для відчинення стулок, що особливо важливо в обмежених умовах передпокою, невеликих спалень. Також стулки можуть забезпечуватися дзеркалом на повне зростання людини, що дозволяє замінити трюмо.

Шафа-купе підійде майже будь-якому стилю оформлення кімнати. На ринку є велика різноманітність виробів, що дозволяє підібрати окремий предмет для готового інтер’єру. Даний тип меблів можна встановлювати в ніші, скорочуючи площу кімнати, або за допомогою шафи зонувати простір.

Меблі можуть створюватися з різних матеріалів, починаючи з дорогого масиву деревини, закінчуючи дешевими варіантами ДВП покриті ламінатом.

Вибір

При покупці меблів важливо враховувати її тип, форму. Основними варіантами шаф-купе є:

  1. Прямі. Вони є секції, витягнуті по одній лінії. Це найбільш традиційні типи, які найкраще виглядають у приміщеннях класичного стилю.
  2. Кутові мають дві або більше секцій, розташовані під кутом 90 ° один до одного. Добре вписуються в кімнати невеликої площі, дозволяючи економно використовувати простір.
  3. Радіусні шафи-купе розташовуються за дугою, яка може бути вигнутою, увігнутою або мати комбінований варіант. Оригінальний зовнішній вигляд, можливість установки в різних частинах кімнати роблять такі меблі все більш популярними.
  4. Кількість стулок, що рухаються, може становити дві-три. Це звичайні варіанти шаф, які підходять для більшості випадків. Для кімнат значної площі кількість стулок може бути збільшено.
  5. Матеріал виробництва безпосередньо впливає на ціну. Найбільш оптимальні види – це шафи з ДСП, оброблені шпоном. Одна секція купе повинна призначатись для вішалок, друга мати полиці.