Цоколь – це основна частина несучих стін, яка обов’язково повинна бути міцною і надійною. Існує маса різних матеріалів, які можуть використовуватися для побудови цоколя. В даний момент, більшість сучасних цоколів виготовляють зі спеціального типу цегли, який іменується цокольним. І тут дуже важливо використовувати спеціальний тип цегли.

Звичайний цегла відрізняється досить низькою якістю, коли мова йде про такого роду конструкції. Варто пам’ятати, що цегла подібного плану завжди буде піддаватися величезній кількості різних атмосферних впливів, які будуть його “сточувати”. Саме тому не можна просто взяти звичайний стіновий матеріал і використовувати його для цоколя. Це повинен бути матеріал виняткової якості, який дозволить вам повноцінно використовувати будинок без зайвих проблем, як обслуговування і періодичний демонтаж цоколя.

Але де його придбати? Можна піти на звичайний будівельний ринок або спеціалізовану будівельну базу, де можна закупити матеріал. Але наскільки ймовірним є те, що вас не обдурять і не продадуть низькоякісний цегла, що не підходив для такого роду будівництва? Найкраще купити цеглу у перевірених постачальників. Вам нададуть потрібну інформацію, всю документацію, яка вам може знадобитися для вивчення матеріалу.

Найпопулярнішим є цегла керамічна. Кераміка відрізняється інертністю і різноманітністю. Завдяки певним присадкам і певних видів глини, можна отримати високу якість цегли. Він може бути звичайним обпаленим або ж, що зручно для певних регіонів, кислостойкий. Така цегла відмінно підходить для різних хімічних виробництв, де обов’язково має бути висока якість цегли.

Існує і силікатна тип цокольних цегли. Вони мають високу якість, надійні, довговічні і здатні чинити опір сильним атмосферним впливам. Однак, варто відзначити той факт, що силікатна цегла прекрасно вбирає вологу. Це може привести до того, що він зруйнуватися і його доведеться міняти. Саме тому, його варто додатково обробляти спеціальними гідрофобними складами, які будуть відводити вологу і не дозволять вбиратися вологи. Краще звернути увагу на різні види глиняної цегли, так як вони більш надійні.