В оформленні сучасних інтер’єрів різних кімнат багато хто вдається до використання картин на дошці.

На перший погляд, це вдале рішення. Один раз купиш, а після насолоджуйся її прекрасним видом ціле життя. Тільки на ділі можна зіткнутися з помилками при оформленні інтер’єру. Варто не тільки замовити картини на дошках для свого будинку, але і розуміти загальні принципи підбору полотна по стилю.

У статті будуть представлені варіанти розміщення картини на дошці в інтер’єрі. Також вдасться зрозуміти, яке істинне призначення цього декоративного елемента.

Розміщення великих картин на дошці

Навіть лаконічні дизайни в інтер’єрі можна вміло доповнити картинами. Такий елемент декору здатний відобразити характер власника, переваги і смак. Але пам’ятайте, що потрібно знати міру.

Вибираючи місце для полотна, спирайтеся на закономірність. Якщо приміщення велике, то і картина повинна бути відповідною. Вона може займати центральне місце в кімнаті, або ж виступати в якості елемента для зонування простору. Розташовувати полотно можна на кордоні зон.

Вирішуючи зонувати кімнату, потрібно враховувати матеріал і фактуру оздоблення стін. Тобто щоб не викликати ефект перенасичення. Якщо полотно загубиться на тлі рельєфного візерунка, то краще брати картину з широкими полями. Тобто це дозволить зберігати гру кольорів і деталі. Використовуйте і грамотну підсвічування. З її допомогою можна виділити переваги картини на дошці, збагачуючи цілу концепцію інтер’єру кімнати.

Якщо полотно велике і має об’ємний малюнок, розташуйте його так, щоб можна було на нього дивитися з відстані кількох метрів без помех.Но пам’ятайте, що при використанні картин з яскравими кольорами, потрібно бути акуратним. Є ймовірність, що будуть суттєво зменшені обсяги приміщення.

Тематика картини

Потрібно поставити тему картиною. Цей прийом доречний, коли в інтер’єрі є все, але немає особливого сенсу. Полотно дозволить позбавити обстановку від недомовленості. Та й гості, які прийдуть в будинок, знайдуть привід про що поговорити, дивлячись на зображення картіни.На насправді полотна на дошках дуже добре вписуються в модерн обстановку. Стиль ар-деко також не сприймає використання простих полотен, що притаманне і Провансу.

Експериментуйте

Не варто боятися використовувати нові ідеї. Може вас приверне портрет на дошках. Дуже красиво виглядають великі плани в інтер’єрі, вони здатні притягувати погляд. Їх можна розташовувати у вільному просторі, де ніщо не завадить щоб я міг оглядати.