Теплоізоляційні матеріали, які пропонує сучасний ринок, мають відмінні характеристики.

Їх основне призначення – зниження рівня втрати тепла при експлуатації будівель і споруд. Монтаж таких матеріалів здійснюється на етапі будівництва, що дозволяє зробити захисний шар для стін, покрівлі, підлоги, трубопровідних систем. Це дозволяє знизити витрати на дорогих матеріалах. Крім теплоізоляції, такі матеріали мають і звукопоглинальні якості. До того ж, при сучасній вартості енергоресурсів економія їх споживання, збереження і напрямок в потрібне русло є однією з важливих задач, яка вимагає оптимального рішення. Давайте більш детально проаналізуємо такий матеріал, як Пленекс, який готовий запропонувати ринок, і розглянемо основні його особливості.

Що важливо при виборі теплоізоляційного матеріалу?

Це питання цікавий багатьом, оскільки в пропонованому асортименті дійсно можна загубитися. У наших сучасних умовах важлива якість матеріалу – це безпека для життя і здоров’я людей. Варто відзначити, що пленекс створюють за унікальною технологією, яка спрямована на збереження озону. Матеріал формується з спіненого поліетилену. Тому він має таку властивість, як екологічність. За структурою це дрібні осередки з рівномірним розподілом. Тому продукція облаем рядом інших корисних властивостей, серед яких – відсутність можливості горіння і стійкість до високих термічним температур. Пленекс найчастіше виконаний у формі полотна білого кольору товщиною 1-10 мм. З нього формуються рулони певної довжини.

Ми вже говорили про сферу будівництва, в якій пленекс використовується як матеріал для збереження тепла в приміщенні або іншому об’єкті, а також організації звукоізоляції. Якщо говорити про конкретні місцях використання, то до них належать такі сфери і мети застосування:

  • для покриття підлоги, наприклад, як основа під ламінат;
  • як ущільнювач для дверного полотна і склопакета;
  • для ізоляції від шуму системи вентиляції та кондиціонування;
  • трубопровідні системи;
  • утеплення тимчасових споруд;
  • в лазнях і саунах;
  • в громадських місцях, наприклад, в кінотеатрах, де потрібно забезпечити високий
  • рівень ізоляції від сторонніх шумів.

Як показує практика, цей матеріал використовується не тільки в сфері будівництва. Його активно використовують в створенні автомобілів, а саме для обробки салонів, а також у легкій промисловості, для упаковки різного роду предметів.