Керамограніт виглядає дуже ефектно в інтер’єрі. Він повністю передає фактуру натурального каменю. З його допомогою можна створити покриття під граніт або мармур, а особливо вдалим ваш вибір буде, якщо ви зупините його на полірованому керамограніті.

Полірований керамограніт використовується у внутрішній обробці, коли потрібно “пограти” фактурою, наприклад, як у хайтеку. Глянцеві поверхні створюють справжні шедеври, крім хайтеку використовуються в таких стилях як ар-деко, попарт, бароко.

За допомогою полірованого керамограніту дизайнер створює атмосферу розкоші, краси та затишку. До того ж ціна на полірований керамограніт робить його доступним широкому колу покупців.

Кімнати, де ви застосуєте цей будівельний матеріал, будуть приємно тішити погляд, відображати бездоганний смак господаря будинку та майстерність дизайнерів.

Додайте до глянсової підлоги або стін мінімум меблів (чудово, якщо це буде дизайнерська), соковиті, контрастні кольори, підсвічування, і ви отримаєте попарт.

Довершіть образ картинами, постерами та плакатами, додайте бляшанки з-під ягуара чи кока-коли — і вуаля!

Прикрасьте полірованим керамогранітом ванну, кухню, вітальню або передпокій, обставте приміщення меблями з щільним драпіруванням, бахромою і гнутими ніжками, помістіть на стінах і стелі позолочену ліпнину – і ви отримаєте бароко, нев’янучий палацовий стиль, популярний і популярний. , розкоші та насолоди.

Якщо у вас є можливість втілити стиль у всій його красі, додайте до приміщення просторові ілюзії, килими та гобелени, а на стелю – блискучі кришталеві люстри.

Глянцева підлога, яка є обов’язковим елементом у бароко та буває найчастіше мармуровим, виконує роль візуального збільшувача простору.

Того ж ефекту дозволять досягти інші поверхні, оброблені полірованим керамогранітом: стільниці, стінові панелі.

Для створення стилю ар-деко вам знадобляться сміливі колірні рішення, глянсові поверхні та гротескні меблі. Полірований керамограніт якнайкраще передасть лиск і багатство цього стилю.

Існує безліч поєднань полірованого керамограніту зі вставками, різноманітними декоративними елементами та скляною мозаїкою. Тому ви можете декорувати підлогу та стіни у найнеймовірніших виконаннях.

І нарешті, хай-тек. Інтер’єр, виконаний у цьому стилі, характеризується рівними глянсовими поверхнями, великою кількістю елементів з металу, кераміки та пластику.

Хай-тек відрізняє деяка холодність, але не та, що викликає відчуження, а та, що дозволяє впорядкувати думки, насолоджуватися лаконічністю та зручністю організації простору.

Це ергономічний стиль. Чіткі форми, строгі лінії, компактні, функціональні меблі із сучасних синтетичних матеріалів — у цьому весь hi-tech.

Перелічені стилі дуже цікаві, вони безсумнівно заслуговують на увагу, особливо якщо вам хочеться створити вдома щось яскраве і неповторне.

Керамограніт вдалий у цьому плані ще й тому, що він крім безумовних декоративних якостей має бездоганні технічні характеристики, яким поступаються деякі інші будматеріали, такі як натуральний мармур, паркет, ламінат.