Підвісні стелі – це стелі, сконструйовані так, щоб приховати проводку, труби та повітроводи. Підвісні стелі були розроблені, щоб приховати оригінальну стелю, яка може бути старою, обдертою та непривабливою.

Варто зазначити, що підвісні стелі надають дуже сучасний витончений вигляд приміщенню, що життєво важливо в сучасному суспільстві для того, щоб офіси та підприємства виглядали професійно.

Матеріали

Матеріали, які використовуються для виготовлення підвісних стель:

  • метал;
  • дерево;
  • пластик.

Використовуючи різні матеріали, можна створювати різні ефекти. Багато підвісних стель використовуються, щоб звести шум до мінімуму. Ось чому вони дуже популярні в школах, офісах та аудиторіях університетів, де продуктивність краща за низького рівня шуму.

Останні досягнення в галузі технологій дозволили виробникам розсунути кордони та розробити матеріали, які не тільки надзвичайно економічні, а й водночас по-справжньому стильні.

В останні роки використання підвісних стель грильято J-Line поступово розширюється. Але крім вражаючої різноманітності стилів та дизайнів, які ще переваги вони можуть додати вашому дому або офісу? Підвісні стелі – це дешевий і ефективний варіант, якщо ви хочете придбати стелі для будь-якого типу будівлі.

Легкий доступ до вашої інфраструктури

Оскільки вони легко знімаються, доступ до життєво важливих компонентів інфраструктури, таких як електрика, сантехніка та повітропроводи, надзвичайно простий та зручний практично для будь-якої людини та не потребує спеціальних інструментів.

Естетика стелі

Хоча в деяких випадках фактична висота стелі може бути зменшена, але вона врівноважується незаперечними естетичними поліпшеннями стелі, заповненої красивими підвісними стельовими плитами.

Проста установка

Установка – проста процедура, що вимагає лише простих інструментів. Установка цих стель дуже проста, особливо в порівнянні з вартістю повної реконструкції стелі.

Легкий догляд

Підвісну стелю дуже просто та легко обслуговувати та модифікувати, оскільки вона складається з ряду панелей, які легко переміщати та замінювати.

Високий рейтинг вогнестійкості

Даний варіант стелі має дуже високий рівень вогнестійкості, бо зазвичай вона виготовляється з мінеральних волокон, в які вбудовані вогнетривкі технології. Ця технологія уповільнить поширення полум’я по всій будівлі до такого ступеня, якого ніколи раніше не було.

Енергетично ефективний варіант

Однією з добре відомих переваг підвісних стель є те, що вони пропонують більш енергоефективні рішення для опалення та освітлення. Вони можуть поліпшити циркуляцію повітря і зберегти тепло відповідно до ваших потреб

Таким чином, поряд з переліченими вище перевагами, вони також є привабливим і дуже економічним способом зміни й оновлення зовнішнього вигляду вашого дому або офісу.