Корпусні і м’які меблі – це практична і естетична складова інтер’єру будь-якого приміщення, тому якщо перед вами стоїть завдання вибрати гарнітур для приміщення, варто уважно і з особливою грамотністю поставитися до даної справи. М’які меблі дозволяють зробити приміщення більш затишним, стильним і практичним, підкреслюючи при цьому основні дизайнерські й інтер’єрні особливості. До того ж не варто відсувати на другий план практичність, оскільки меблі створюють затишний простір для відпочинку, сну або просто читання книги.

Придбати м’які меблі можна окремо, а можна у вигляді готового набору, який складається з дивана, крісел, м’якого пуфика, тахти і так далі. Комплектації можуть бути різними в залежності від функціональності і зовнішнього вигляду, тому кожна людина зможе легко підібрати саме те, що підійде для облаштовується приміщення найбільше.

Зверніть увагу на те, що набір м’яких меблів, коштує зовсім недорого, якщо звертатися в спеціалізований магазин.

Але ось які саме правила і аспекти варто враховувати при виборі сучасної м’яких меблів для облаштування приміщення? Допоможуть вирішити дане питання наступні важливі критерії:

  • При виборі м’яких меблів варто звернути увагу на її оббивку, оскільки даний матеріал буде швидше за все зношуватися і піддаватися навантаженні, тому важливо перевірити його на міцність і зносостійкість. Найбільш практичним вважається флок, оскільки його можна легко чистити при потребі, а також він відрізняється солідним зовнішнім виглядом.
  • Зверніть увагу на шви, так як вони повинні бути міцними і акуратними, адже в іншому випадку меблі швидко втратить свої практичні властивості.
  • Наповнювач так само важливий, адже від нього залежить не тільки зручність меблів, але ще і здатність зберігати пружність і практичність застосування протягом тривалого часу.
  • Ну і, звичайно, важливий каркас м’яких меблів, адже це основа, на яку покладається навантаження в процесі активного застосування.
  • Підбирати набори потрібно в залежності від загального інтер’єру і його колірної гами, так як в противному випадку відсутня гармонія в плані затишку і комфорту приміщення.