Можливості сучасного меблевого виробництва дозволяють створити не тільки якісну, але і багатофункціональну, містку продукцію. Спальні комплекти, кухонні гарнітури, шафи-купе, передпокої та інші вироби не тільки бездоганно справляються зі своїми основними завданнями, а й легко вписуються в будь-який простір, доповнюючи інтер’єр. Що стосується вартості, тут є кілька визначальних чинників: матеріал, дизайнерське рішення, фурнітура, функціональність, внутрішнє наповнення, конструктивні особливості. 

Вироби високої цінової категорії виконуються з дерева, середньої з МДФ і ДСП. Для виробництва елітної продукції використовують цінну породу деревини. Це високоякісна сировина, що відрізняється довговічністю, презентабельним зовнішнім виглядом, надійністю і міцністю. Корпусні меблі виготовляються і декількох добре комбінуються між собою модулів, які заповнюють відведений їм простір. Але не завжди параметри таких моделей ідеально відповідають розмірам приміщення, тому багато хто став звертатися за послугою індивідуального виготовлення.
Шафа-купе на замовлення

Ідеальне рішення, незалежно від того, в якій кімнаті він буде розміщений. Кутові і вбудовані варіанти використовують для установки в вузькій кімнаті або нестандартного планування. Вартість такого замовлення трохи вище, ніж у готових фабричних аналогів, але вона сповна виправдовується своїй ексклюзивній естетичною привабливістю, раціональним використанням простору і внутрішнім наповненням.

Незалежно купуєте ви готовий комплект або на замовлення потрібно відштовхуватися від наступних критеріїв:

  • матеріал, який використовується у виробництві;
  • відповідність габаритів розмірами приміщення;
  • якість фурнітури;
  • екологічну безпеку всіх комплектуючих;
  • відповідність дизайну.

На виготовлення корпусних меблів, в залежності від складності виконання йде в середньому кілька тижнів. Це єдиний мінус такої покупки, в іншому тільки переваги.